Wpis z mikrobloga

Ktoś ma do polecenia jakiś fajny napój taki do 330ml, który nie będzie wodą, nie będzie miał tony cukru (powiedzmy, że po prostu "bez dodatku cukru", takie 10-15g na puszkę to absolutne maksimum) i najlepiej, jakby nie był gazowany? Kurde szukam czegoś od dłuższego czasu i mam wrażenie, że na rynku jest luka. Znalazłem niby Aloe Vera od OKF, ale ma sukralozę w składzie. I najlepiej, żeby było w szkle/puszce, chociaż kiedyś czytałem, że z tymi puszkami to też średnio, bo są werniksowane od środka jakimś syfem. Kupiłbym od razu zgrzewkę czy dwie bo zabierałbym sobie coś takiego do roboty, no ale kurde nie mogę nic znaleźć. Wszystko gazowane i w kit słodkie.
#dieta #zdrowie #kuchnia #pytanie #gownowpis
  • 8
@ominous3: To zamiast takie szpagaty robić to na twoim miejscu bym sobie po prostu wziął wodę niegazowaną, zmiksował z jakimiś owocami np. z jabłkami i dodał erytrytolu jak by było za mało słodkie. I masz swój napój za pół darmo.
@ominous3: A ja pije taki wynalazek jak żywiec zdrój naturals oraz gazowany żywiec zdrój mocny gaz i nuta smaku. Bez cukru, bez słodzików i nie jest słodkie, a jakiś smak ma. To pierwsze jest w butelkach 0,5l i 1,2l, a to drugie gazowane w butelkach 1,5l oraz w puszkach 0,33l