Wpis z mikrobloga

@nalej_mi_zupy: korsirowi dobrze teraz Adaś zboostował kanał, ale dziwne że suby mu nie idą do przodu może musi zacząć o tym wspominać bo wyświetlenia praktycznie 2x większe niż ilość subskrybentów, sporo komentów i łapek
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: jak nie będzie druciarstwa to nie będzie beki i ludzie nie będą tego oglądać. Myślę że Korsir to idealnie udowodnił, turasa oglądało dużo osób a ten jego wyjazd 3 miesiące temu dużo mniej. Ludzie niekoniecznie chcą oglądać poszukiwania i vanlife a bardziej takie druciarstwo.
  • Odpowiedz
@xaro: Ja to nigdy nie subuje kanałów a szczególnie tych wszystkich czubków szukających kapsli, jak chcę coś obejrzeć to z pamięci wpisuje albo i tak mi się pojawia w polecanych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: tylko własnie najlepsze jest to ze Janek musiał wybudować busa, zwiedzić pół europy i może zacznie zarabiać z jakiś reklam a korsir nie zrobił kampera, prawie #!$%@?ł caly vanlife i poszukiwania, siedzi cały czas w garazu dziubiąc w złomku z turcji i zarobił pewnie przez to tyle ze może kupić jakąs dobrą bmke albo jeszcze nowsze ducato i zabudowe 3x droższą niż planował a do tego jeszcze otwiera sklep z
  • Odpowiedz
@sptwojtkk na fali hejtu na wykopie zacząłem oglądać gejazpasji i w porównaniu zkorsirem to coś się dzieje na tym kanale. Raz jakieś techniki silowania na rękę raz o tym jak śpiewać, omawia co jak podłączył, jakieś pitolenie o życiu w garniturze odyna. Korsir tylko gada jak to u niego będzie dokladnie zrobione ale póki co pokaże wam jak zamiesc garaż.
  • Odpowiedz