Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jestem bardzo zirytowany sytuacja z kobietami. Chcialbym stworzyc zwiazek z dziewczyna ale jak slysze, ze dziewczyna ma na dzieje ze inne mnie podrywaja bo to znaczy ze nie tylko ona uwaza mnie za przystojnego to rece opadaja. Hipergamia, zawsze mozna lepiej, juz mam tego dosc. Raz w zyciu bylem w zwiazku gdzie dziewczyna ze mna byla z milosci ale bylismy niepracujacymi studentami. Teraz wszystko kreci sie wokol mordy, dynamicznosci, pieniedzy, a jak nie to przegrywasz. Po takich tekstach odechciewa mi sie budowania relacji. U was tez to tak wyglada?
#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
ale jak slysze, ze dziewczyna ma na dzieje ze inne mnie podrywaja bo to znaczy ze nie tylko ona uwaza mnie za przystojnego to rece opadaja.


@mirko_anonim: tak jest czlowieku
jak specjalnie spotykalem sie z zjedna bo nie widzialem sensu z paroma i nie mialem czasu to duzy turn off dla niej byl xd
jak sie spotykam z kilkoma to kazda mnie chce mimo ze mam je gdzies xd
@mirko_anonim: @kosmita @heniek_8 @sprawdzajacy

Bo trzeba żyć na swoich zasadach.

kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to
jasne. Laski walą drzwiami i oknami...


@kosmita: jak masz dom/mieszkanie w dobrej okolicy, blisko centrum lub uniwersytetu i zadbane w środku to tak,
W takim UK masz takie niedobory mieszkań że możesz przebierać w chętnych kobietach zdesperowanych.
Albo w takim Dublinie gdzie są kastingi na wynajem pokoju po 30-40 osób xddd
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kosmita: jak nie masz gęby, statusu, sławy to
Mając mieszkanie i je wynajmując kobiecie przecież zarabiasz na niej i bzykasz,
Gdzie tu desperacja ?

Tak działa natura,
U wielu gatunków to samiec buduje gniazdo, i pokazuje je samicom. A potem tak mają gody i rodzi mu potomstwo.
@adamsowaanon:
masz interesujący sposób liczenia. Policzyłeś ile będzie cię kosztować takie mieszkanie..?

Co do reszty: nie ucz ojca dzieci robić. Program biologii który poznałeś ostatnio w szkole nie różni się od tego, który obowiązywał 40+ lat temu.
@kosmita: za pokój place 400£+ 50/80 £ rachunki w starej ruderze.
Za własny duży dom 3/4 pokojowy kredyt 830£ + rachunki +- 200-250£

Podnajem tylko jednego pokoju to zysk 500£ minimum,
Więc już wychodzi na to samo co obecnie płacę za starą ruderę nie swoją