Wpis z mikrobloga

@okradzione: nie oszukujmy się. Tylko Milten wygląda dobrze, pomijajac nogę w powietrzu.
Lester - zbroja strażnika świątynnego zamiast szaty nowicjusza, miecz zamiast maczugi?! Jak oni śmieli. Brak tatuaży na twarzy.
Diego - dziwna twarz, łuk chyba powinien być bardziej wygięty.
Gorn - złe proporcje ciała.
A Mitlen to w sumie faka jeszcze pokazuje xD
@typbezkasy95: Z każdą jakąś wypuszczoną rzeczą jestem co raz bardziej sceptyczny. I nie, nie jest tak, że jestem najbardziej zatwardziałym fanem Gothica, bo do tego remaku podchodzę na całkowitym luzie i bez jakichś większych wymagań, ale z każdą wypuszczoną informacją/rzeczą jestem lekko zniesmaczony tym co tu wyjdzie. Już samo to, że czekamy na to tyle lat, gdzie bądźmy szczerzy, ta gra nie ma ogromu zawartości, bo gra jest "napakowana" do pierwszego/drugiego
@okradzione: Akurat to, że oryginał by napakowany tylko do 1-2 rozdziału nie ma znaczenia. Zakładam, że będą bardziej chcieli zająć gracza przez wszystkie rozdziały, może poza ostatnim. Ja też podchodzę na luzie i też ten brak kolorów mi się nie podobał, za bardzo ze skrajności w skrajność, ale przyznać muszę, że pancerze, mordy npc i potwory z grafik, które rzekomo tak mają wyglądać w grze wyglądają dla mnie zacnie.
@typbezkasy95: Tak, widać, że przykładają wagę do ogólnych szczegółów czy to postaci, czy to stworów, ale i tak najbardziej interesuje mnie zawartość, więc póki pokazują kosmetyczne rzeczy to w sumie jest mi to obojętne, czasem się pośmieje tylko, ale też liczę właśnie na wypełnienie zawartości.