Wpis z mikrobloga

#silownia #fizjoterapia #fizjoterapeuta #bieganie
Siemka mirki, mam troszkę skrzywioną lewą łopatkę. Na co dzień mam pracę biurową, natomiast poza tym ruszam się bardzo dużo: siłownia, bieganie, rower.
Jakiś czas temu zaczęło mnie mocno pobolewać między lewą łopatką a kręgosłupem. Było to odczuwalne podczas ćwiczeń, ale nie podczas życia codziennego.
Odpuściłem sport na miesiąc aby to się uspokoiło i pomału wracałem do ćwiczeń i niestety znów poczułem lekki ból. Tym razem poszedłem do fizjoterapeuty we Wro. Polecany, dużo opinii, mało terminów, wydawał się ogarnięty.

Wykonał mi terapię manualną, coś jeszcze ale niestety zapomniałem tych pojęć. Pozwolił normalnie po tym ćwiczyć, poszedłem na siłownie i poczułem taki ból, który mnie nie odpuszcza do teraz :/ W tym momencie boli mnie to już nonstop.

I teraz pytanie, wracać od razu do tego samego fizjo czy szukać innego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@arc_tic: ale ja ogarniam, że potrzeba kilka wizyt.
Chodzi mi tylko o to, że przed wizytą bolało mnie tylko na siłowni a po wizycie boli mnie cały czas
  • Odpowiedz
@repunch to norma przecież cię nie dotykał na odległość jak bio -energo-terapeuta przez telefon. Tylko popracował na tkankach daj temu czas. Nie fiksuj się na tym bólu nie przeciążaj i tyle.
  • Odpowiedz