Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy skąd "fenomen" tego Gibały? Ja z początku myślałem, że on był kandydatem Platformy, a tu się okazuje że to jakiś "niezależny", a z Platformy startuje Miszalski. I jaka jest różnica w głosowaniu na jednego, czy drugiego skoro - z tego co na szybko wyszukałem - to obaj są libkami (dodatkowo Gibała to syn dewelopera z poparciem Partii Razem, wtf XDDD). Niech ktoś da wprowadzenie do uniwersum Krakowa plz

#krakow
  • 10
@stanleymorison: pompowany jest medialnie przez lobby deweloperskie.

Mnie poza tym rozwala myślenie niektórych ludzi uważających, ze syn dewelopera wcale nie będzie grał jak zostanie włodarzem miasta pod to żeby zabetonować co się da (bo tak gadał na spotkaniach wyborczych ze na to nie pozwoli) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O tanich mieszkaniach dla każdego, 1000 parków i metrze nie wspomnę.
@stanleymorison: bananowiec, który wcześniej otrzymując od rodzinki gotowy biznes zadłużył go na grube miliony pln :) ciekawe, czy jak nagle otrzyma miasto, to czy kryzys się nie powiększy... hmm...
Dla mnie to marionetka, tak jak i radni wspierający go. Miałem okazję podyskutować z 2 osobami z jego sztabu i gdy skontrowałem ich puste postulaty dostyczące budowy parkingów i poprawy infrastruktury miasta, to wyszło iż ci ludzie totalnie nie wiedzą o czym
@78702318667314 mój sąsiad jest radnym dzielnicy i jest z ramienia Gibały i sam mówi, że za nim nie jest i nie wierzy w jego wygraną w wyborach @alteron niestety kto nie wygra to wprowadza to strefę czystego #!$%@?ństwa no nic będzie trzeba protestować dalej. @kokos24 zdecydowanie, jeszcze zatęsknimy za betonowym Jackiem jak będzie Gibała rządził. @Sl_w_k_1 o korwinie się dużo słyszy bo odwala medialne akcje a Gibała zwyczajnie kłamie. @majkel88 szczególnie, że
@Lardor: do Gibaly imo za dużo ludzi jest uprzedzone żeby wygrał, głównie przez jego przeszłość. Ale czy istnieje jakiś inny tak rozpoznawalny kandydat?
O ile prezentuje się w sumie nienajgorzej to ostatnio taka prymitywna i prostacka propaganda daje że nie da się tego czytać. Ma jakieś grupki gdzie pisze jako Pan Sąsiad i ciągle posty o upadajacym rynku pracy, przestarzałej komunikacji miejskiej gdzie każdy kto żyje tutaj trochę dłużej widzi że