Wpis z mikrobloga

@Gours:
@pyra_wykop
najbliższe śniadanie na kanale zero z mellerem i widzę tu trzech lewaków i jednego fajnoprawaka, poprawcie mnie jeśli się mylę( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. może mi ktoś przedstawić te dowody na branie pieniędzy ze spółek skarbu państwa, bo szukam w internecie i niczego nie znalazlem poza #!$%@? w kółko o tym w komentarzach?
Xefirex - @Gours: 
 @pyra_wykop 
najbliższe śniadanie na kanale zero z mellerem i wid...

źródło: Screenshot 2024-03-21 at 16-06-00 DZIENNIKARSKIE ZERO KLAMSTWA MANIPULACJE I OBRZYDLIWOŚCI GAZETY WYBORCZEJ

Pobierz
bo kasę otrzymywał nie z PiSu, tylko z Orlenu, PKO BP, Lotto, PZU itd.


@d4wid: Do ciebie piszę, możesz mi podać rzetelne źródła do tych rewelacji? Bedę wdzięczny, ale jeśli chodzi o ten PKO to Stanowski to już wyjaśnił tutaj w tym filmie na youtube
Xefirex - > bo kasę otrzymywał nie z PiSu, tylko z Orlenu, PKO BP, Lotto, PZU itd.

@...
Wy na prawdę jesteście odklejeni. Za każdym razem jak zaprosi pisowca to pisowiec, jak zaprosi lewaka to lewak i tak dalej? Jak się dana osoba nie podoba to wystarczy nie oglądać. A do kanału zero zapraszani są ludzie z każdej opcji politycznej.
Jak do tej pory to większość treści na kz jest na wysokim poziomie
  • 1
@Xefirex: po prostu czytałem Weszło i widziałem reklamy Lotto czy PZU, z Orlenem współpracował przy okazji igrzysk na pewno. Cała ta kasa spływała do Weszło, zwłaszcza mniej więcej w latach 2016-2019
widzę tu trzech lewaków i jednego fajnoprawaka


@Xefirex: no chyba nie, Wybranowski jest prawakiem (i to takim, którego raczej ciężko byłoby zaliczyć do "fajno-" xD), no chyba że Terlika zaliczasz do lewaków, to wtedy się zgadza, ale on jeszcze niedawno był nazywany katotalibem

a Śpiewak dla odmiany jest propisowskim lewakiem, więc tak w sumie to ten skład jest dość wyważony
@Gours: I znowu Kolejny który coś tam sobie #!$%@?, że coś tam przeczytał, coś tam widział ale z dowodami jest problem. Niby widział reklamy, ale czy to były reklamy personalizowane wyświetlające się na stronie czy coś innego to się nie dowiem. Ja piszę do typów mających po 100 lajków na twitterze co o tym krzyczą o realne dowody, sponsora, ile tej kasy było to kontakt się urywa. Dokopałem się do stronys
Xefirex - @Gours: I znowu Kolejny który coś tam sobie #!$%@?, że coś tam przeczytał, ...

źródło: Screenshot 2024-03-21 at 17-13-31 KTS Weszło

Pobierz