Wpis z mikrobloga

W ogóle stworzył sobie animacje z tekstem chowającym się za górkami który wyskakuje po scrollu w xd, a potem będzie na webdeva narzekał, że mu zepsuł prosty design, bo nie wrzucił w estymacie 4 dni na zrobienie i zgranie animacji na wszystkich rozmiarach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SharpCoder: 1. Nie prowadzisz sensownie wzroku użytkownika. Masz do tego możliwość wykorzystać kontrast, rozmiar, kolor itd.
Wychodzi w tym projekcie, że estetyka była ważniejsza niż funkcjonalność. Przecież jakiś cel ten landing ma mieć (choć wychodzi, że jest nim "Skontaktuj się z nami").
Jako, że jest to landing to brakuje Ci na ekranie startowym już podania jaką korzyść uzyska użytkownik. Powinieneś to mieć bez przewijania.
@SharpCoder: tym razem zadanie jest trudniejsze :)

Ogólnie to tu pasuje strona typu „pokaz slajdów” z jakimiś tam ciekawymi efektami. Na starcie widzę jeden taki typowy efekt czyli najpierw jest tło a potem dopiero pojawiają się elementy.

Może to nadinterpretacja albo moja wyobraźnia zainspirowała się główną animacją i chyba widzę pomysł na styl jaki powinna przyjąć ta strona. Ty zainspirowałeś mnie, to może mi uda się zainspirować Ciebie. Zatem chciałem zwrócić