Wpis z mikrobloga

Hej mam problem z nadpotliwością, często chodzę na siłkę + boks i po rozgrzewce już jestem upocony jak świnia pomimo, że kondycję mam bardzo dobrą + jestem szczupły, a pod koniec to moją koszulkę można wyżymać. Albo wystarczy, że wyjdę do sklepu na pół godziny i po powrocie muszę zmienić koszulkę bo jest mokra, nawet teraz w zimę XD.

Ktoś ma jakieś sposoby jak chociaż trochę można to zniwelować? Za młodu nie miałem takich problemów, a wydaję mi się że od paru miesięcy jest coraz gorzej.

Byłem u dermatologa bo biorę #izotek (3 tabsy dziennie) i miałem badania na kortyzol i TSH - wszystko wyszło w porządku.
Dodam, że stosuje różne kąpiele z solami, pije szałwie, biorę Perspiblock, trzymam zdrową dietę, ale to nic nie daje.

Może izotek/kreatyna/jakieś inne suple mają wpływ na zwiększoną potliwość?

#dermatologia #medycyna #zdrowie #lekarz #ziola #leki #pytaniedoeksperta
  • 5
@Hmura: psycha + coś potencjalnie

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od dawna rozwiązanie (manualne lub psychiczne, czytaj wiedzę: psychologia, psychoanaliza i zaburzenia psychiczne), które w nieporównywalnie bezpieczniejszy sposób
@Hmura: Ogólnie izotek jak najbardziej może powodować nadmierną potliwość i bardzo często powoduje. To się zaczęło w momencie stosowania izo?