Wpis z mikrobloga

#przegryw #studbaza #rozowepaski #seks #zwiazki #niebieskiepaski Nie jestem gotowy do bycia dorosłym. W tym semestrze koniec studiów magisterskich. Najchętniej bym sobie potem posiedział na bezrobociu, ale wątpię że mame mi pozwoli. I co teraz mam być poważnym człowiekiem? Dom praca rodzina? Szukać żony w podobnym wieku? Mi sie nie podobają 25 latki. Ja chce bzykać co chwilę for fun 15-19 latki. Tak to ma wyglądać? Ja się nie wyszalałem. Nie dali mi na studiach ruchać co tydzień szlaufów ani się ciągle bawić. Na magisterce ani jednej imprezy, bo niemal każdy juz narzeczeństwo czy poważna praca. Nie jestem gotowy na dorosłość. Ehh ja nie chcę.
  • 27
teraz na tinderze jak się pokazują to wyglądają z twarzy na 30+ i umęczone życiem.


@Felixu: Oj plus jeden byczku, moja narzeczona jest 5 lat młodsza (28lv here) i jak się zaczynaliśmy spotykać to moja kumpela strasznie toksycznie reagowała cZeMu SoBiE tAkĄ mŁodĄ wziąłem xD
A w jakim #!$%@? levelu miałem szukać jak moje rówieśniczki to już w połowie są milfy xD
@Felixu: jeśli jesteś nieogarniętym facetem, co na garnuszku rodziców ciągnie magisterkę i nie ma większych planów zawodowych poza bezrobociem to nie dziwię się, że nie możesz przyciągnąć kobiety, większość w twoim wieku ma stałe zatrudnienie, a normalne małolatki są z rówieśnikami, takie które mogą się tobą zainteresować lecą na pieniądze, furę i prestiż, więc w praktyce nie pasujesz do żadnej grupy stąd mogą wynikać twoje problemy ;)