Wpis z mikrobloga

Opłaca się teraz pakować w bitcoina? Myślę zainwestować połowę oszczędności. Chyba ze jakieś dobre alty? Macie jakieś typy? Chodzi mi o to żeby jak najwięcej zarobić (50%+) w jak najkrótszym czasie (1-2 miesiące) bez ryzyka.

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #gielda
  • 27
  • Odpowiedz
@Pepec: Nie mam na to planów, torba też nie jakaś duża raptem kilkaset $. Wymieniłem część na $GONE, liczę na 100mln mc któregoś dnia i wtedy może sprzedam też matic :)
  • Odpowiedz
@Viado nie zrobisz już spektakularnych zysków na BTC. Poza tym co Ty chcesz na górce kupować? Ja teraz sprzedałem po roku czekania. Takie zyski to tylko na altach, ale tam się #!$%@?ć, to musisz skreślić z wymagań "bez ryzyka".
  • Odpowiedz
Opłaca się teraz pakować w bitcoina? Myślę zainwestować połowę oszczędności. Chyba ze jakieś dobre alty? Macie jakieś typy? Chodzi mi o to żeby jak najwięcej zarobić (50%+) w jak najkrótszym czasie (1-2 miesiące) bez ryzyka.


@Viado: Lepiej daj sobie spokój z inwestowaniem. Jakimkolwiek. Serio. Dobrze radzę.
  • Odpowiedz
Wejdź w BTC ale z połową tego co chciałeś zainwestować (tylko nie na Revloucie), drugą połowę odłóż na następny dołek (za 2-3 lata). Jak zyskasz 20-30% na BTC lub minie przełom kwietnia/maja to sprzedaj wszystko i odłóż na następny dołek. Inwestując w dołku masz "pewne" co najmniej 200% na BTC (jedyne co potrzeba to cierpliwości).
  • Odpowiedz