Wpis z mikrobloga

@Kruk_: wrzucić dupę, by się zdoxosować i zniszczyć sobie życie prywatne to chyba mało opłacalny interes jak dla chwili atencji
  • Odpowiedz
@Kruk_: bo żyją w katostanie zwanym Polska gdzie ludzie chcą by inni żyli jak oni, bo z pokolenia na pokolenie przekazywany jest gen katolickiego #!$%@?
  • Odpowiedz
@balbezaur: i jest to idealny przykład na to jak garstka sfrustrowanych ubogich umysłowo ludzi tworzy przestrzeń niezdatna do życia, religia daje im pretekst do takich zachowań podczas gdy sami wybiórczo traktują religijne wytyczne ale od niewierzących chcą by oni żyli po katolicku.
Kościoły puste a ciemny lud nadal powołuje się na wartości instytucji która ukrywa od tysiąca lat gwałty na dzieciach
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: moim zdaniem od pokoleń wpajana jest nam wg religii rola mężczyzny i kobiety w społeczeństwie, zauważam że tam gdzie nie ma tak dużego wpływu na życie religia obyczajowość jest tolerancyjna bardziej wobec przejawów zwykłej ludzkiej wolności do życia, mniej się ludzie wtrącają.
Myślę też że teraz mamy pseudokatolicyzm czyli ludziom się wydaje że są katolikami bo ktoś im mówi że takie są wartości ale sami nie żyją według wiary.bo po
  • Odpowiedz
@Davidozz:

To jest od wszystkiego portal, zablokuj sobie tagi i tyle. Nie zamierzam oglądać cycków na wykopie, ale co ciebie boli, że ktoś sobie będzie wrzucał i ODPOWIEDNI je tagował?
  • Odpowiedz
bo żyją w katostanie zwanym Polska gdzie ludzie


@Hethrir:

Tak, jestem tak samo pewny, że stuleje wykopowe chodzą przynajmniej 4 razy w miesiącu do kościoła. Mhmmm.
Tak samo jak spermiarzom uderza do głowy, to i tobie z tym katolicyzmem.

  • Odpowiedz