Wpis z mikrobloga

@Eustachy2000: Pewnie się zdziwisz ale Cardano / Cardano DEFI (tutaj zrobiłem większość kasy). Wiem ze wielu tutaj hejtuje Cardano, które tak naprawde dobrze jeszcze nie odbiło, ale jak widac u mnie się opłaciło, a jak dobije do starego ath będę multimilonerem, czyli wkrótce :D
Obecnie trzymam okolo 180k ada.

Tutaj jeden z moich trade defi, profit 25k ada. Miałem takich kilka, mój snek siedzi na 40x proficie do usd obecnie.
Nie
ButelkaBezKaucji - @Eustachy2000: Pewnie się zdziwisz ale Cardano / Cardano DEFI (tut...

źródło: myfrenchart

Pobierz
@ButelkaBezKaucji O panie, ale jaja. Cardano to było moje pierwsze krypto, w które wszedłem za większe siano...na ath. Po tym jak zrobiło mi już ponad 100% degen chciał wejść znowu za więcej. Na minusie nie sprzedaję, więc diamond hands do tej pory. Inwestycja, która blokowała mnie przez te ostatnie lata. Ostatnio uśredniałem, ale słabo to wygląda. Jednak still belivin' :)
Eustachy2000 - @ButelkaBezKaucji O panie, ale jaja. Cardano to było moje pierwsze kry...

źródło: temp_file4676587219668449226

Pobierz
Hmmm, szkoda ze nie usredniałes, ja usredniałem mocno na 0.25-0.35 i w tych okolicach mam tez srednia cene zakupu, więc u mnie sama Ada tez jest mocno na plusie + zyski z defi.

target 4-6$ zobaczymy jak to będzie:D
Powodzenia mirku, trzymaj damy rade:D
@Retoryk to co tam.jest z w zaden sposob nie zmienia mojego zycia, utrzymuje sie z pracy, nie potrzebuje teraz tego wyplacac.
Celuje troche wyzej, zyski zaczne realizowac jak bedzie normalna hossa, a nie napedzana etf pompa, do halvingu jeszcze chwila.
U mnie to jest long-term game, od 3 lat twardo realizuje swoj plan, i wyplace zyski jak przyjdzie pora. Oby sie udalo( ͡ ͜ʖ ͡)
Wedlug mnie najlepsze.
Nie ma dla mnie w top 10 niczego w co by mogl wkladac kase, oprócz btc, ale wedlug mnie ada zrobi wiecej profitu niz btc.
Kazdy lubi cos innego, dla mnie jest wazna decentralizacja i bezpieczenstwo.
Kazdy ma inną drogę w krypto, ja wybrałem swoją, zobaczymy:D
podstawa to zrobic wlasny research i inwestowac w to z czym czlowiek czuje sie komfortowo, dla mnie to long-term game.