Wpis z mikrobloga

  • 0
@pozpozi: słabe pod jakim względem? Jasne, że się zachłysnąłem ceną, ale za dużo testów też nie ma na internecie o nich, więc chętnie bym posłuchał jakichś opini - najlepiej użytkowników.
@Devih jeździłem MG ZS, na full wypasie. To co w wyposażeniu to działa, ale średnio, czyli jak typowy chińczyk. Kluczyk zarżnięty z 15 letniego Audi. Przy włączeniu kierunku odpala się kamera w lusterku, co zdecydowanie utrudnia wyjazd tyłem z parkingu. Cholernie mało miejsca dla kierowcy, dupą siedzisz na boczkach siedziska, a w optymalnym położeniu kierownica zasłania licznik. Infotainment działa #!$%@?, zacina się, dotyk beznadziejny. Współczuję mechanikom robiącym serwis przy tym silniku, ale
Jest tu sens ładować się #dacia duster czy jakąś #skoda, albo jakiś segment A, jak mamy coś takiego do wyboru?


@Devih: Wiem, że entuzjazm zwłaszcza wśród niektórych jest bardzo duży, ale osobiście nie jestem jakoś do końca przekonany jeśli chodzi o stricte chińskie auta chociaż z tego co gdzieś tam widziałem niektóre wyglądają naprawdę dobrze. Do tego Poczta Polska na przykład też ma chińskie furgonetki a oni zawsze mi się
MG ZS, na full wypasie. To co w wyposażeniu to działa, ale średnio, czyli jak typowy chińczyk. Kluczyk zarżnięty z 15 letniego Audi. Przy włączeniu kierunku odpala się kamera w lusterku, co zdecydowanie utrudnia wyjazd tyłem z parkingu. Cholernie mało miejsca dla kierowcy, dupą siedzisz na boczkach siedziska, a w optymalnym położeniu kierownica zasłania licznik. Infotainment działa #!$%@?, zacina się, dotyk beznadziejny. Współczuję mechanikom robiącym serwis przy tym silniku, ale przynajmniej sobie
@Cztero0404 @Devih ja powiem tak, każdy kupi co zechce, ale jak się ładować w chińskie auta to chociaż w te koncernu Geely, te są w miarę dopracowane. Cała reszta to gniot pokroju poloneza, z silnikami równie dynamicznymi. Polonezem też się dało jeździć ¯_(ツ)_/¯
@pozpozi: Kia i Hyundai (chociaż to właściwie to samo, nawet ma jeden właściciel) to przynajmniej gdzieś tam w moim odczuciu relatywnie bardzo dobre samochody które ci oferują w dobrych pieniądzach dość w porządku jakość. Aczkolwiek jeśli tak piszesz to pewnie tak jest.
Polonezem też się dało jeździć


@pozpozi: Dać się dało jeździć, ale pytanie jak. Śmiem twierdzić, że produkcja poloneza w 2002 roku to już było upodlenie człowiek totalnie od dawna, przypominam, że 3 lata po tym jak zakończono produkcję poloneza w Polsce bmw zaczęło produkować e90. Mercedes też chyba już miał w203. Ja jednak bym wolał żeby na rynku Europejskim pojawiły się wozy które są sprzedawane na Stany Zjednoczone które też często
@Devih: gadałem dzisiaj z kumplem. Niecałe 2 lata temu kupił MG EHS (plug in). Teraz chce się go pozbyć. Mówi "wszystko fajnie, ale jednego nie wziąłem pod uwagę, ile to #!$%@? traci na wartości"