Wpis z mikrobloga

@Devih jeżeli komus robi robotę tylko cena to nie ma sensu, ale generalnie te chińczyki to są słabe auta z ponad 10 letnia technologią
  • Odpowiedz
  • 0
@pozpozi: słabe pod jakim względem? Jasne, że się zachłysnąłem ceną, ale za dużo testów też nie ma na internecie o nich, więc chętnie bym posłuchał jakichś opini - najlepiej użytkowników.
  • Odpowiedz
@Devih jeździłem MG ZS, na full wypasie. To co w wyposażeniu to działa, ale średnio, czyli jak typowy chińczyk. Kluczyk zarżnięty z 15 letniego Audi. Przy włączeniu kierunku odpala się kamera w lusterku, co zdecydowanie utrudnia wyjazd tyłem z parkingu. Cholernie mało miejsca dla kierowcy, dupą siedzisz na boczkach siedziska, a w optymalnym położeniu kierownica zasłania licznik. Infotainment działa c-----o, zacina się, dotyk beznadziejny. Współczuję mechanikom robiącym serwis przy tym silniku,
  • Odpowiedz
Jest tu sens ładować się #dacia duster czy jakąś #skoda, albo jakiś segment A, jak mamy coś takiego do wyboru?


@Devih: Wiem, że entuzjazm zwłaszcza wśród niektórych jest bardzo duży, ale osobiście nie jestem jakoś do końca przekonany jeśli chodzi o stricte chińskie auta chociaż z tego co gdzieś tam widziałem niektóre wyglądają naprawdę dobrze. Do tego Poczta Polska na przykład też ma chińskie furgonetki
  • Odpowiedz
MG ZS, na full wypasie. To co w wyposażeniu to działa, ale średnio, czyli jak typowy chińczyk. Kluczyk zarżnięty z 15 letniego Audi. Przy włączeniu kierunku odpala się kamera w lusterku, co zdecydowanie utrudnia wyjazd tyłem z parkingu. Cholernie mało miejsca dla kierowcy, dupą siedzisz na boczkach siedziska, a w optymalnym położeniu kierownica zasłania licznik. Infotainment działa #!$%@?, zacina się, dotyk beznadziejny. Współczuję mechanikom robiącym serwis przy tym silniku, ale przynajmniej sobie
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404: To co mnie "urzekło" to jeden test, gdzie facetowi podczas cofania włącza się kamerka cofania, a na niej jakieś znaczki po chińsku - no mogliby dopracować.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 @Devih ja powiem tak, każdy kupi co zechce, ale jak się ładować w chińskie auta to chociaż w te koncernu Geely, te są w miarę dopracowane. Cała reszta to gniot pokroju poloneza, z silnikami równie dynamicznymi. Polonezem też się dało jeździć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pozpozi: Kia i Hyundai (chociaż to właściwie to samo, nawet ma jeden właściciel) to przynajmniej gdzieś tam w moim odczuciu relatywnie bardzo dobre samochody które ci oferują w dobrych pieniądzach dość w porządku jakość. Aczkolwiek jeśli tak piszesz to pewnie tak jest.
  • Odpowiedz
Polonezem też się dało jeździć


@pozpozi: Dać się dało jeździć, ale pytanie jak. Śmiem twierdzić, że produkcja poloneza w 2002 roku to już było upodlenie człowiek totalnie od dawna, przypominam, że 3 lata po tym jak zakończono produkcję poloneza w Polsce bmw zaczęło produkować e90. Mercedes też chyba już miał w203. Ja jednak bym wolał żeby na rynku Europejskim pojawiły się wozy które są sprzedawane na Stany Zjednoczone które też
  • Odpowiedz
@Devih: gadałem dzisiaj z kumplem. Niecałe 2 lata temu kupił MG EHS (plug in). Teraz chce się go pozbyć. Mówi "wszystko fajnie, ale jednego nie wziąłem pod uwagę, ile to k---a traci na wartości"
  • Odpowiedz