Wpis z mikrobloga

W co zainwestować 10k pln?
Czy może to za mało i lepiej dobic z 50-100k?

Wiem że mieszkania garaże czy auta się opłaca ale aktualnie nie mam tyle siana

Poza lokatami na których zarobię z 500 zł w skali 5 lat coś mi zostaje?

Myślałem o euro czy złocie
Nie znam się na giełdzie i boje się większego ryzyka żeby nie wtopić

#inwestycje #gownowpis #finanse #programowanie #programista15k #pracbaza #pracait #nieruchomosci
elozapiekanka - W co zainwestować 10k pln? 
Czy może to za mało i lepiej dobic z 50-1...

źródło: images

Pobierz
  • 19
@nad__czlowiek: #!$%@? bzdury jak polamany:D. Mi w 2020 wystarczylo 27k zeby otworzyc firme, ktora w 2023 zrobila ponad 10mln obrotu :) i teraz mam beke z tych flipperow ktorych starzy nakradli w ‚90tych zeby ich dzieci wyciagaly w rok tyle co ja w miesiac :D
@elozapiekanka:

Przede wszystkim zacznij od edukacji, bo tak to stracisz hajs na 100%. Polecam zacząć od lektury finansowej fortecy.

Jak nie masz poduszki finansowej to najpierw trzeba ją zbudować, a potem można inwestować. Poza tym inwestuje się w to co ma największą stopę zwrotu czyli przede wszystkim w szkolenia, kursy, edukacje (jeżeli tego nie robisz) jak już będziesz miał te podstawy to można sobie wrzucać nadwyżki w giełdę.
@Rengee: pier...sz jak potłuczony, typie. Po prostu miałeś wolne 27k i zainwestowałeś, a po kilku latach obrót liczysz w mln. Świetna rada dla OP-a, na pewno może powtórzyć twoją drogę do biznesu.

A to, że ty musiałeś mieć jakąś specjalistyczną wiedzę hutniczą, to nie ma przecież znaczenia. OP sobie wygogluje. Tak więc OP-ie: inwestuj w hutnictwo. xDDD