Wpis z mikrobloga

#!$%@? moj stary to najgorsza osoba jaką znam. Totalna porażka jako człowiek i jako ojciec. Sąsiedzi mają synów, i tak patrzę, on ich wszystkiego uczy za młodu. Grać w piłke, jeździć na desce, wszystko im pokazuje jak co robić, opowiada im o roślinach, zwierzetach, pracach w domu. Stary dziś jak to widział to tylko mówi ojezu sąsiedzi #!$%@? że pozwalają im ezdzix samemu deska po drodze.Mój nic z tego nie robił. Nic mi nie pokazał i przez niego jestem taki dziki i #!$%@? bez dynaminy i powodzenia seksualnego. I to nie tak że jest jakimś alkoholikiem on poprostu jest bierny i latwo się #!$%@?. Wiecznie marudzacy, wszystko co denerwuje, daje sobą pomiatac innym, niczego mnie nie nauczył. Najgorsze jest to że idę w jego ślady a naprawdę nie chce być taki jak on. Przynajmniej wiem że żeby być dobrym ojcem musze robić przeciwieństwo tego co on.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 92
@kamsher: No wiadomo, obwiniaj ojca, bo ma takie cechy. Ciesz się, że nie masz ojca patusa który cie bije, albo w ogóle ma cie w dupie, albo chleje, albo zdradza matkę. No jest nieśmiały czy bierny i co z tego? Ciekawe czy ojciec wie jak nim gardzisz i czy składasz mu życzenia na dzień ojca.
@kamsher: Mój wszystko potrafił, a niczego mnie nie nauczył i potem miał pretensję, że czegoś nie umiem. Najlepsze, że mu jakikolwiek tryb nauczania załączał się tylko po pijaku i oczywiście zawsze kończyło się płaczem.
@mati1990: Sprawdź historię narodzin Nigerii, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Nim sprawdzisz, to powiem że to taka bomba plemnikowa. Im gorzej dla przyszłych obywateli planety ziemia, tym więcej błędów jest obecnie wspierana, akceptowana i tak ma być. Europa jest małym kontynentem, świata nie zmienimy.
@mati1990 Jej biedni mają lepiej niż średniacy to nikt nie broni średniakiem zostać biednymi przecież. I jeszcze się średniacy pobawią #!$%@?ąc kasę żeby zostać biednymi.
nikt z takimi problemami nie robi gówniaka


@mati1990: Może jak "robił gówniaka", to jeszcze nie mial "takich problemów". Człowiek nie rodzi się z depresją ¯\(ツ)/¯
Biedaczku, to nie przez socjal, którego prawie nie ma


@gnomol: Co Ty pieprzysz, spakowany na przyrę? "Nie ma" ... chooi, że podatnicy (a pewnie nim nie jesteś) utrzymują czyjeś bachory, rolników żyjących w polskim raju podatkowym, górników,emerytów etc. Dorośnij albo weź leki.
chuopie, mam nadzieję że masz mniej niż 18 lat, bo inaczej twoje biadolenie jest nieuzasadnione. Poczekaj aż skończysz 18 I pokaż wszystkim jak się powinno żyć, wszystko będzie wtedy zależeć od ciebie, a życia przed tobą jeszcze dużo, więc od razu odpuść sobie wymówkę, że teraz to już za późno na zmiany.


@Onuca: Środowisko w którym dorastasz buduje Twój charakter...wiem, że pewnie nigdy nie byłeś najostrzejszą kredką w piórniku ale ale
mati ale wiesz, ze 500 plusy praktycznie nie wplynely na inflacje? xD a tacy co rzeczywiscie na tym programie zeruja ro margines spokeczebstwa, praktycznie nic nie znaczacy


@ZielonyRozpustnik: wróć do podstawówki na matematykę i ogarnij jakieś podstawy ekonomii chociaż...