Wpis z mikrobloga

#!$%@? moj stary to najgorsza osoba jaką znam. Totalna porażka jako człowiek i jako ojciec. Sąsiedzi mają synów, i tak patrzę, on ich wszystkiego uczy za młodu. Grać w piłke, jeździć na desce, wszystko im pokazuje jak co robić, opowiada im o roślinach, zwierzetach, pracach w domu. Stary dziś jak to widział to tylko mówi ojezu sąsiedzi #!$%@? że pozwalają im ezdzix samemu deska po drodze.Mój nic z tego nie robił. Nic mi nie pokazał i przez niego jestem taki dziki i #!$%@? bez dynaminy i powodzenia seksualnego. I to nie tak że jest jakimś alkoholikiem on poprostu jest bierny i latwo się #!$%@?. Wiecznie marudzacy, wszystko co denerwuje, daje sobą pomiatac innym, niczego mnie nie nauczył. Najgorsze jest to że idę w jego ślady a naprawdę nie chce być taki jak on. Przynajmniej wiem że żeby być dobrym ojcem musze robić przeciwieństwo tego co on.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 92
@HrabiaZet jeszcze chcialem Cie poprosic chociaz o jakies argumenty ale widze, ze nie tylko do mnie nie napisales nic ponad „uga buga wroc do szkoly” xd swoja droga twoja kultura wypowiedzi pieknie pokazuje w jakim srodowisku ty dorastales. Albo wciaz dorastasz sadzac po tym jak emocjonalnie podchodzisz do dyskusji w internecie
@ZielonyRozpustnik:

sadzac po tym jak emocjonalnie podchodzisz do dyskusji w internecie

Zrobiłeś projekcję psychologiczną. Nic nie wskazuje na jego podejście emocjonalne. To on wywołał w tobie reakcje emocjonalną swoją dezaprobatą, a teraz odwracasz kota ogonem.
@Nemayu
„Co ty pieprzysz, spakowany na przyre?”
„Dorosnij albo wez leki”
„wiem, ze pewnie nigdy nie byles najostrzejsza kredka w piorniku”
„Wroc do podstawowki”
+ te pejoratywne okreslenia i epitety w kierunku rozmowcow

Nic a nic nie wskazuje na jego podejscie emocjonalne, w taki wlasnie sposob rozmawiaja cywilizowani i spokojni ludzie xD
@HrabiaZet P .. jak potłuczony, typowe dla neoliberalnych nierobów ich jedynie słusznej ekonomi, jakbyś nie rozumiał panie znawco neoliberalizm to jedna ze szkół ekonomi. Szeroko mówiąc kuce, Mentzeny to neoliberałowie. Pracuję i płacę podatki - wiem zaskoczenie. Nie każdy, kto płaci podatki ma tak spatologizowany umysł, żeby wierzyć w kucystan w jedyną słuszną ideologię twojego guru.
przez niego jestem taki dziki i #!$%@? bez dynaminy i powodzenia seksualnego


@kamsher: A teraz trochę brutalnej prawdy. Sam jesteś odpowiedzialny za swoje '#!$%@?' i brak powodzenia seksualnego. To jedna z najważniejszych rzeczy, które ojciec uczy dziecko.
Grasz w życie w trybie hard, ale im szybciej zrozumiesz zasady, tym lepiej dla ciebie.

Także wstań, uderz pięścią w stół i zacznij powtarzać "kim jestem? Jestem zwycięzcą!"

A tak na serio, dobra terapia
jeszcze chcialem Cie poprosic chociaz o jakies argumenty ale widze, ze nie tylko do mnie nie napisales nic ponad „uga buga wroc do szkoly” xd swoja droga twoja kultura wypowiedzi pieknie pokazuje w jakim srodowisku ty dorastales. Albo wciaz dorastasz sadzac po tym jak emocjonalnie podchodzisz do dyskusji w internecie


@ZielonyRozpustnik: uga buga...
P .. jak potłuczony, typowe dla neoliberalnych nierobów ich jedynie słusznej ekonomi, jakbyś nie rozumiał panie znawco neoliberalizm to jedna ze szkół ekonomi. Szeroko mówiąc kuce, Mentzeny to neoliberałowie. Pracuję i płacę podatki - wiem zaskoczenie. Nie każdy, kto płaci podatki ma tak spatologizowany umysł, żeby wierzyć w kucystan w jedyną słuszną ideologię twojego guru.


@gnomol: Ja nie mam nic wspólnego z Konfą, nie wiem w jaki sposób to połączyłeś :)