Wpis z mikrobloga

#!$%@? moj stary to najgorsza osoba jaką znam. Totalna porażka jako człowiek i jako ojciec. Sąsiedzi mają synów, i tak patrzę, on ich wszystkiego uczy za młodu. Grać w piłke, jeździć na desce, wszystko im pokazuje jak co robić, opowiada im o roślinach, zwierzetach, pracach w domu. Stary dziś jak to widział to tylko mówi ojezu sąsiedzi #!$%@? że pozwalają im ezdzix samemu deska po drodze.Mój nic z tego nie robił. Nic mi nie pokazał i przez niego jestem taki dziki i #!$%@? bez dynaminy i powodzenia seksualnego. I to nie tak że jest jakimś alkoholikiem on poprostu jest bierny i latwo się #!$%@?. Wiecznie marudzacy, wszystko co denerwuje, daje sobą pomiatac innym, niczego mnie nie nauczył. Najgorsze jest to że idę w jego ślady a naprawdę nie chce być taki jak on. Przynajmniej wiem że żeby być dobrym ojcem musze robić przeciwieństwo tego co on.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 92
  • Odpowiedz
@kamsher: Samemu nigdy nie dasz rady, ponieważ potrzebujesz kogoś, kto spojrzy na twoje problemy obiektywnie, bez emocji, więc może i z psychiatrą i lekami przesadziłem, to jednak na terapię musisz iść, bo inaczej będzie się to pogłębiać(,)
  • Odpowiedz
no tak działa świat. Ktoś ma lepszy i łatwiejszy start a ktoś nie. Mamy selekcję robić kto może mieć dzieci?


@vidic15: gówno tekst od gówno ludzi.
Nie jest tajemnicą, że bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Tu nie chodzi o jakiś start, a to, że biednego mózg źle działa.

Wyraz biedny, bogaty użyłem jako przenośni.

I nie wyskakuj z tekstem, że znasz kogoś tam kto zna kogoś, który z patoli wyszedł
  • Odpowiedz
@jkjkjkjkjkjkjkjkjk: teraz miesięcznie muszę wyciągnąć 300 więcej do domowego budżetu :/
na urlopie ostatnio byłem w 2010/11 na 12 dni, zamiast odłożyć na urlop 3600 musze #!$%@?ć na jedzenie żeby z głodu nie zdychać. i w tym roku, prawdopodobnie w przyszłym też nigdzie nie pojadę bo niema za co
  • Odpowiedz
  • 4
@mati1990 Biedaczku, to nie przez socjal, którego prawie nie ma, masz taką inflację, tylko przez skrajny wolny rynek januszy, których tak wielbisz. Taki neoliberalizm w myśleniu jest typowy dla pracowników z branży IT, co ciekawe tylko w Polsce. To przez to, że dobrze zarabiacie na tle innych zawodów i zrobiła wam się patologia w mózgu. @jkjkjkjkjkjkjkjkjk To typowy kuc, konfiarz na takich trzeba pluć jak oni na biednych.
  • Odpowiedz
@gnomol: przynajmniej jak mnie nie stać na urlop to gnije 2 tygodnie w zimę przed kompem i buldupie na mirko a nie żądam żeby mi ktoś zapłacił, prosta sprawa nie stać mnie na wakacje to nie jadę. Nie stać mnie na jedzenie/dom to nie robię gówniaków bo mogą mieć przeze mnie źle i głodować.
  • Odpowiedz
@kamsher: chuopie, mam nadzieję że masz mniej niż 18 lat, bo inaczej twoje biadolenie jest nieuzasadnione. Poczekaj aż skończysz 18 I pokaż wszystkim jak się powinno żyć, wszystko będzie wtedy zależeć od ciebie, a życia przed tobą jeszcze dużo, więc od razu odpuść sobie wymówkę, że teraz to już za późno na zmiany.
  • Odpowiedz
@kamsher moj stary tez byl cale zycie bierny, nie nauczyl grac w pilke, nie uczyl jezdzic autem ani niczym innym, nie pokazal jak uzywac wiertarki, wlasciwie nic mi nie pokazal, a jednak mialem powodzenie, jestem bardziej dtnamiczakiem niz pasywny, mysle ze wyroslem „na ludzi” wiec obawiam sie, ze Twoje #!$%@? to nie do konca wina starego no ale wiadomo, ze wlasnych problemow na klate sie brac nie lubi
  • Odpowiedz
@mati1990 no tak tak, 800+ jest od niecalych 3 miesiecy a Ty wlasnie przez to wydajesz 300zl wiecej xD fajne projekcje. Wiekszosc ludzi nawet nie odczuwa tego 300+ przez fatalne decyzje rzadu ale nie jest nimi socjal. Mi np od tego roku podrozal zlobek o 300zl bo najnizsza sporo wzorsla wiec jestem na zero xd a nie jednak nie, bo przez wzrost najnizszej a wlasciwie sredniej wzrosl mi tez zus xD ale
  • Odpowiedz
@kamsher: mój też choleryk przemocowiec i mojego brata pewnie często gnębił psychicznie jak byli sami, a ja po szpitalach z matką
Mój bro na szczęście stabilny psychicznie, bo chyba brzydzi się też charakterem tego borderlinowego chama. Nigdy nie umiał dać wsparcia, potraktować poważnie jakiejs pasji
  • Odpowiedz
@mati1990 swoja droga myslenie, ze kazdy zyje na w miare podobnym poziomie przez cale swoje zycie tk tez troche xd wyobrazmy sobie sytuacje, ze mam w #!$%@? hajsu, dobra prace, duzy dom i zdecydowalem sie na dwojke dzieci. I nagle jeb, zona zapadla na jakas w #!$%@? kosztowna chorobe, sprzedaje praktycznie caly majatek, zeby bylo na leczenie, w miedzyczasie dostaje depresji czy cos bo to wszystko mnie przytlacza i #!$%@? wszystko strzela.
  • Odpowiedz