Wpis z mikrobloga

#!$%@? moj stary to najgorsza osoba jaką znam. Totalna porażka jako człowiek i jako ojciec. Sąsiedzi mają synów, i tak patrzę, on ich wszystkiego uczy za młodu. Grać w piłke, jeździć na desce, wszystko im pokazuje jak co robić, opowiada im o roślinach, zwierzetach, pracach w domu. Stary dziś jak to widział to tylko mówi ojezu sąsiedzi #!$%@? że pozwalają im ezdzix samemu deska po drodze.Mój nic z tego nie robił. Nic mi nie pokazał i przez niego jestem taki dziki i #!$%@? bez dynaminy i powodzenia seksualnego. I to nie tak że jest jakimś alkoholikiem on poprostu jest bierny i latwo się #!$%@?. Wiecznie marudzacy, wszystko co denerwuje, daje sobą pomiatac innym, niczego mnie nie nauczył. Najgorsze jest to że idę w jego ślady a naprawdę nie chce być taki jak on. Przynajmniej wiem że żeby być dobrym ojcem musze robić przeciwieństwo tego co on.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 92
@mariusz9922 no to przecież wziął. Autor żyje i zakładam że nie mieszkał po domach dziecka. Chyba miał zaspokojone podstawowe potrzeby. A to że jego ojciec jest jakimś określonym typem człowieka nie oznacza, że nie może mieć dzieci. W żadnym wypadku nie bronię jego ojca, po prostu każdy kij ma dwa końce. I może zamiast kogoś obwiniać należałoby raczej pomóc.
@mariusz9922 jakim tagowiczem? To przecież syn obwinia ojca a nie odwrotnie. Ojciec może i jest #!$%@?, nie znam go to skąd mam wiedzieć, ale na ten moment znasz relacje tylko jednej strony.
@vidic15: tak, #antynatalizm na pełnej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
już kiedyś na mirko mówiłem, trzeba wynaleźć szczepionke na odwracalną chemiczną kastracje. każdy przy narodzinach ją dostaje i jak komuś się zachce mieć dzieciaka, małżeństwo/para z aktem notarialnym udają się do urzędu miasta kładą akt własności na mieszkanie/dom i dopiero dostają drugą szczepionkę która odblokuje płodność- można pomyśleć w razie problemów jakby któryś z nich stracił robotę
nikt z takimi problemami nie robi gówniaka


@mati1990: zdziwiłbyś się jak wiele kobiet planuje zajść w ciążę mając depresję, nerwicę i inne problemy psychiczne. Najlepsze jest to, że część z nich będzie w ciąży biorąc silne leki psychotropowe, które wpływają na płód. I później rodzą się z tego przegrywy ze zrytą psychiką.
@mati1990 też jestem przeciwny wszelkim pomocom, może poza wyjątkiem pomocy osobom niepełnosprawnym. Ale żyjemy w demokracji, gdzie biedny na tym korzysta, bo bogaty mu daje żeby być lub pozostać bogatym. A żeby być bogatym to nie może dać swojego tylko musi zabrać od średniego. No i tak to się kręci.