Wpis z mikrobloga

@KingaM: xDDD bambiniści. Typiara powinna dostać dożywocie, to że typ zabił kundla nie usprawiedliwia morderstwa. Co jest #!$%@? z wami nie tak?!
  • Odpowiedz
@KingaM: super, tylko Miller zapomniał dodać, że nie zrobiła tego w afekcie, tylko z dwoma innymi osobami zaplanowała morderstwo, poćwiartowała zwłoki piłą spalinową i ukryła w lesie xD Ja tam bym wolał, żeby taka osoba jednak gniła w Sztumie, a nie przebywała na wolności
  • Odpowiedz
  • 12
Zabił psa - odpowiada jak za zabicie psa
Zabiła jego - niech odpowiada jak za morderstwo i tyle, a nie jakieś #!$%@? ułaskawienie
  • Odpowiedz
Jakie #!$%@? ułaskawienie? Zabiła człowieka, poćwiartowała piłą mechaniczna i wywiozła do lasu. Dajecie przyzwolenie na takie rozwiązywanie problemów?
Jak dla mnie to jest co najmniej tak samo zaburzona jak ten facet, który zabił jej pieska i powinna być odizolowana od społeczeństwa. Normalny człowiek nie byłby zdolny do takich czynów.
  • Odpowiedz
@KingaM: zabójstwo to zabójstwo. Zabicie nawet największej bestii to wciąż zabicie człowieka i tylko działanie w samoobronie mogłoby złagodzic wyrok.
  • Odpowiedz
jakie #!$%@? ułaskawienie? Za zabójstwo? Możesz mordować bo ktoś zabił ci kundla? Obrońcy pieskow już się zlecieli,.jak ja was #!$%@? nienawidzę.


@bugzer: dla ciebie kundel a dla kogoś najlepszy przyjaciel. dla mnie życie mojego psa ma większą wartość niż twoje.
  • Odpowiedz
@KingaM: Czyli Miller jest za karą śmierci ? Może ofiara też mogła odnieść sukces w resocjalizacji do #!$%@?. Ale się już nigdy nie dowiemy bo nie żyje. Wiemy że gościu zrobił źle i miałbym ochotę go pewnie też wyrwać no ale od tego są sądy i nie można przyzwalać na takie zachowania.
  • Odpowiedz