Wpis z mikrobloga

@bugzer: typ serio relatywizuje sytuację, gdzie jedna osoba bestialsko zamordowała czujaca istotę i druga odwinela się w zemscie.
takie masz trudności ze zrozumieniem jak działają emocje czy po prostu jesteś chory z nienawiści do psów?
  • Odpowiedz
i słusznie, po co taki chwast chodził po świecie


@troglodyta_erudyta: Po to żyjemy w UE i państwie prawa, żeby nie wymierzać samemu sprawiedliwości jak w jakimś średniowieczu, tylko żeby taki typ został osądzony i skazany.

Przetopienie psa na smalec to potężna patologia, ale zabicie człowieka w odwecie to jeszcze większa patola.
  • Odpowiedz
No nie wiem, chcąc nie chcąc zwierze to część rodziny, w dodatku #!$%@? dla pieniędzy? Wiadomo, że nie wolno, ale też 16 lat to jest znaczna przesada, na 100% nie dojdzie do ponownego mordu, a sam czyn można by podpiąć jako w afekcie


@Matikkkii1: To była zaplanowane zbrodnia z premedytacji, próba spalenia ciała, ćwiartowania i wywiezienie do lasu. Zaangażowała nawet dodatkowe osoby.
Nie było żadnych dowodów, że on tego psa rzeczywiście
  • Odpowiedz
Niewychowane pieski, które mają więcej praw do wszystkiego niż ludzie.


@macieyy: Ten pies nie został zabity bo był wkurzający tylko bo jakiś patus #!$%@?ł go na targu na smalec. Zabiła #!$%@? w afekcie.
  • Odpowiedz
  • 8
@basketm

Jedną z życiowych misji człowieka jest ochrona słabszych, mniejszych - dzieci i zwierząt. To nie jest tak, że gość przypadkowo potrącił psa i ona w szale go zabiła


Zrównanie dziecka ze zwierzakami. xDDD Miras, zwierząt to my nie chronimy, my je zabijamy na pożywienie. xD
  • Odpowiedz
@KingaM: jakie #!$%@? ułaskawienie? Za zabójstwo? Możesz mordować bo ktoś zabił ci kundla? Obrońcy pieskow już się zlecieli,.jak ja was #!$%@? nienawidzę.


@bugzer: Oho, widzę #!$%@? mózgowe. Wypowiedź Millera jest sarkazmem. Jako że prezydent Polski Andrzej Duda lubi ułaskawiać przestępców, tutaj ma kolejną zbrodniarkę do ułaskawienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@bugzer nie chodzi o pieska, tylko wyrwała vhwasta, najprawdopodobniej psychopatę. Śmiecia co zabił psa, ale to nie koniec. Oskórował i przetopił na smalec. Najprawdopodobniej nie pierwszy raz tak zrobił.
Więc oceniając całość - dobrze, że #!$%@? #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
czy to, że to jest tylko pies oznacza, że mordowanie psów i przetapianie ich na smalec to dla ciebie coś normalnego?


@troglodyta_erudyta:

Zależy od kultury. We wszystkich kulturach jednak wszyscy są zgodni, że zabójcy ludzi powinni gnić w pierdlu lub trafić na stryczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kontekst sprawy nie daje wątpliwości, że 25 lat się należy, ale nawet jeśliby to było w afekcie, to i tak 25 lat się należy z prostego powodu:

Zabójstwo w ramach zemsty - za cokolwiek - NIGDY nie powinno być okolicznością łagodzącą.

Nie po to mamy wymiar sprawiedliwości by czynić samosądy i jeśli ktoś nie jest w stanie tego zaakceptować, to należy go odizolować od społeczeństwa - również po to, by inni ludzie
  • Odpowiedz
#!$%@? te komentarze są tak absurdalne i to na dwóch poziomach. Psiarze i kociarze ubzdurali sobie, że ich psy czy koty to jakieś nadzwierzęta, bo to ich "przyjaciele" xD, ale koninę z przyjaciela jakiejś koniary to pewnie z chęcią by #!$%@?, a różnicą jest jedynie sposób uboju. A jak zobaczyłem komentarze usprawiedliwiające zabójstwo i pochwalające zachowanie baby, która #!$%@?ła chłopa bo ten #!$%@?ł psa (wiadomo, że #!$%@?), to stwierdziłem, że jesteście #!$%@?ęci.
  • Odpowiedz
@Theos część zwierząt hodujemy i zabijamy dla pożywienia - aby chronić dzieci, przedłużyć gatunek - to naturalne. O zwierzęta też dbamy, ogrody zoologiczne, ochrona gatunków itd.
  • Odpowiedz
wiele razy czytałem na mikroblogu, że główna to ściek, a tutaj ludzie usprawiedliwiają zaplanowanie morderstwa, ćwiartowanie zwłok itp rzekomym zabiciem psa xD (na które nie ma dowodów)
  • Odpowiedz