Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@kuroszczur: Ten etap to drugi dzień kiedy próbuję stać bez pomocy ściany czy drzewa. Nie potrafię jeszcze tak od strzała stawać, muszę zrobić kilka odbić żeby złapać równowagę i to na chwilę. Wczoraj najdłużej było tylko 5 sekund. Małymi kroczkami i będzie lepiej.
A Ty z czym masz problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop
  • 1
@kuroszczur: Ja gleby narazie zaliczyłem 2, ale tak delikatnie jak już łapy były zmęczone, a zwykle robie tak, że jak czuję że lęcę w tył to podnoszę jedną rękę (daję ją do przodu) i ląduję na nogach.
@abc3: @kuroszczur tu dużo zależy i od predyspozycji, i od silnej psychy xd są tacy, co męczą się drobnymi kroczkami X czasu, a np mój ziomek (naturalny kulturysta, podopieczny Lewusa tak btw), 100kg koń, podszedł sobie do paraletek i z bomby stanął na rękach za pierwszym razem xd
@Jazon: pewnie tak. Ale się nie poddaję. Póki co jest progres w ogólnorozwojówce praktycznie co trening. Coraz bliżej elbow planche, back lever praktycznie już bez skazy, no a hs stoi. Może w końcu zatrybię
via Wykop
  • 0
@Jazon: Są talenty, nie przeczę, ale poznałem też parę osób zwanych "bajkopisarzami" xD Kiedyś kolega przyszedł z rolkami na boisko i zacząć w nich śmigać jak niezły dzik. Jak zapytałem jak długo się uczył to mówił że prawie nic xD
@kuroszczur: no tu robić, robić, jeszcze raz robić. Później oddalaj się od ściany, aż w końcu w ogóle nie będzie potrzebna xd
@abc3 ja gościa znam od kilku lat, na jednej siłowni trenujemy, z kalisteniką totalnie mi nie po drodze xd raz kiedyś jak w kilku staliśmy na paraletkach na zmianę to on podbił, kilka razy się wybił, złapał balans w końcu i ustał kilka sekund xd
@kuroszczur: ja mam babeczkę na kalistenice jakoś chyba 45lat, HS pod ścianą ciśniemy, ale jest nad czym działać, bo jest co tu poprawiać po poprzednim trenerze prowadzącym zajęcia xD najgorsza robota właśnie kogoś oduczyć starych, złych nawyków, niż kogoś świeżego od zera poprowadzić. Ale powoli, powoli działamy. Przez bananowanie w HSie, na które przyzwalał poprzedni trener, miała straszne bóle kręgosłupa cały czas. Jak tylko poprawiliśmy formę to się poprawiło. Ale to