Wpis z mikrobloga

@ish_waw: To jest właśnie ten problem Zbawiciela Narodu i innych "zawodowych polityków", to ludzie którzy mają wokół siebie ogarniaczy od wszystkiego - wszędzie wożą im tyłki, a jak sami prowadzą auta to tankują bez ograniczeń i nie dotyczą ich ceny paliwa, loty samolotami są dla nich bez ograniczeń, mają ryczałt na wynajem biura poselskiego, mają zapewnione służbowe mieszkania, jedzenie pojawia im się magicznie w lodówce - nie znają cen w sklepach.
@apeee: Spoko, też na szkoleniach zawsze kombinuję jak to obsłużyć bo w domu mam normalny otwarty dzbanek.
A jakby tak jak jemu patrzyło mi się w tym czasie na ręce mnóstwo ludzi i kamer, to na bank bym rozlał drżącymi rękami.
@ish_waw: nie wiem z czego się pajace śmieją, gość sobie herbatkę spokojnie pije a inni pajace z komisji również dzięki temu gościowi zostają ironicznie nazwani "członkami" na własną prośbę. Dziadek intelektualnie i merytorycznie ich zmiażdżył a jego spokój mnie aż zadziwia. Gównażeria śmieje się z debilnego ujęcia skierowanego na ośmieszenie a sami przy tym dziadku obycia nie mają jak ta upokorzona komisja.
Serio jesteście aż tak zaślepieni nienawiścią? Wygląda jakby sprawdzał czy kawa czy herbata... No rzeczywiście beka w ch...
@ish_waw: co by o nim nie mówić, to ograł tą komisje jak dzieci na swoich zadadach, tak jak to robił przez lata z politykami, to jest naprawdę inteligentna oraz niebywała jednostka i nie przez przypadek znalazł się na miejscu na którym się znalazł
Też zawsze się mecze z tymi dzbankami. Po pierwsze cholera wie czy wlali tam kawę czy herbatę po drugie jak trochę nie przycisniesz to leci jak krew z nosa. Moim zdaniem totalnie uzasadnione zachowanie.