Wpis z mikrobloga

Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale nie zdążyłem. Odeszła o 3 w nocy

Choroba nowotworowa. Pod koniec lutego trafiła do szpitala. Rak przez długi czas nie dawał żadnych objawów. Zaczęło się od zwykłego bólu brzucha. Później stan pogarszał się z dnia na dzień. Najpierw oddział chorób wewnętrznych, pod koniec opieki paliatywnej. Zrezygnowałem z pracy i wróciłem do kraju żeby z nią być, ostatnie dni spędzałem głównie w szpitalu

Była najwspanialszą osobą jaką znałem. Tak strasznie żałuję że nie spędziłem z nią więcej czasu.

Nie wiem dlaczego pisze o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Może będzie mi trochę lżej

#mikromodlitwa #feels #zalesie
Atreyu - Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale...

źródło: 1000015118

Pobierz
  • 151
@Atreyu: Miras, bedzie dobrze! Cos ten rak duzo ostatnio ludzi zaraza, moja zona tez miala raka. Powiem tak - jeden z lekarzy wprost powiedzial jej, ze on to wiaze ze szczepionkami na covid, ale nie wiem, czy twoja matka sie szczepila. Tak czy tak to inna bajka. Trzymaj sie mimo wszystko, jakis plan Bog ma, ze tak to wszystko robi, chociaz tego nie rozumiemy. Wierz mi, wiem, co mowie.
Moja mama właśnie umarła


@Atreyu: Klika lat temu przeszedłem to samo. Od jakiegoś czasu narzekała na ból brzucha ale w końcu miała 61 lat. Tuz przed emeryturą. Zmusiłem żeby poszła na USG wyszło że nieznany naciek na trzustce. Więc dodatkowa diagnostyka. Ostatecznie biopsja i precyzyjna diagnoza. Rak komórkowy wątroby + wzw typ B. Lekarz mówi nic nie da się zrobić. Okazuje się że są najnowsze leki genetyczne na WZW, ale drogie
@StaraDusza

@Atreyu: Miras, bedzie dobrze! Cos ten rak duzo ostatnio ludzi zaraza, moja zona tez miala raka. Powiem tak - jeden z lekarzy wprost powiedzial jej, ze on to wiaze ze szczepionkami na covid, ale nie wiem, czy twoja matka sie szczepila. Tak czy tak to inna bajka. Trzymaj sie mimo wszystko, jakis plan Bog ma, ze tak to wszystko robi, chociaz tego nie rozumiemy. Wierz mi, wiem, co mowie.


Ty