Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem do centrum zdrowia psychicznego (zero stresu bo leki działają) żeby zapisać się na psychoterapię, a babka mi mówi że miałbym czekać 1,5-2 lata... Eh. Miałem nadzieję że to będzie max kilka miesięcy a mi mówi że strasznie dużo osób jest w kolejce.

A taka fajna babka, czuć było po tonie i w ogóle że z nią terapia byłaby bardzo fajna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozostaje mi iść prywatnie i bulić 800-1000 zł miesięcznie, albo w ogóle nie iść. Chyba oczywiste że wybiorę drugą opcję xD

Boję się tylko co będzie jak zejdę z leków eh

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja #samotnosc #zalesie #gorzkiezale
  • 9
@Remus00: miałam podobnie ale jak ktoś wyżej pisał dużo ludzi rezygnuje w trakcie albo nawet nie zaczyna i po kilku tygodniach juz mi się udało, oczywiście sama pochodziłam kilka miesięcy i zwolniłam miejsce kolejnej osobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Erikaa: była strasznie sucha, swędziała 24/h, piekła, była czerwona jak pomidor. Ale jakimś cudem nie drapałem przez jeden dzień i powoli ustało.
@Remus00: czemu zrezygnowałam? Minął pierwszy zapał i ta myśl że to odmieni moje życie (no to nie jest takie proste ale tak czy siak polecam spróbować) a do tego zmienilam prace na taką w innym mieście a na NFZ te godziny nie są jakies elastyczne. A co do powieki to spoko bo ja właśnie się dwa lata męczyłam z czymś takim zanim mi trafili z lekiem :-(