Wpis z mikrobloga

No i super, leci trzeci tydzień redukcji, dwa kilo do tyłu, z pasa powoli schodzi, nabicie spadło, brak nadmiernych wzdęć, wstrętu do jedzenia, lepszy sen, jem 2650 kalorii a czuje się bardzo najedzony, że czasami niedojadam, chęci są, siła taka sama mimo poważnej kontuzji gdzie nie ćwiczę barków i klaty to wygląda to nawet znośnie (szkoda, że wyniki spadną). Redukcja dla mnie to najlepszy czas ( ͡ ͜ʖ ͡) #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 14
  • 0
@Kravchenko: Staw barkowo-obojczykowy, na USG nic nie wykazało i ortopeda kazał nie przeciążać ręki. Pełna ruchomość, ale ból jest przy wznosach/wyciskaniu nad głowę/na klate nawet bardzo małym ciężarem. Prawdopodobnie przeciążenie torebki stawowej, albo więzadło uszkodzone, ale w następnym tygodniu idę znowu do ortopedy, że nic się nie zmieniło więc pewnie zleci RTG.
via Android
  • 1
@girlsjustwannahavefun Początki takie są XD Potem wiem co będzie bo to nie moja pierwsza redukcja. Tym razem chce trzymać wyższe kalorie, ale robić więcej kroków i jeździć na rowerze żeby się nie głodzić. Kiedyś redukcję kończyłem na 1800 i nie było to dobre. Ja też na masie jadłem 4000-5000 kcal wiec mam przesyt jedzenia dlatego chodzę najedzony.
via Android
  • 0
@girlsjustwannahavefun Jak chcesz poprowadzić fajnie redukcję to polecam refeed. Podczas redukcji kiedy czujesz wypalenie i głód, a waga też nie chce schodzić to na dwa tygodnie wprowadzasz zero kaloryczne dla zaspokojenia głodu i uspokojenia hormonów i głowy. Potem wracasz na swoją redukcję. Ja tak robiłem co 2-3 miesiące. Ewentualnie rozbij posiłki na kilka w ciągu dnia lub zwiększ kalorie ale podnieś aktywność w ciągu dnia. Sama redukcja to stres dla organizmu, a
@knurku: no ja mam taką redukcje nie redukcje, w tygodniu trzymam sie 1800 kcal ( mam catering) plus 3 dośc intensywne treningi, a weekend nie mam cateringu i sama sobie jem mniej wiecej 1800 kcal. To nie taka typowa redukcja bo mi nie zalezy mocno na utracie wagi tylko na nawykach nowych. I kilogramowo nie chudnę jakos spektakularnie natomiast cialowo i obwodowo poszlo elegancko.