Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na randkę z wydziaraną karlicą (<160cm) p0lką 30 lat, czego się spodziewać? Jaki obstawiacie przebieg (prawdy i tak nie powie)?
Z wyglądu dałbym jej 7/10 także jest dobrze. Wcześniej brałem zawsze młodsze dupy, więc wchodzę na nieznane tereny.
W apce jest od niedawna, więc nie jest jeszcze skażona jak te dupy co siedzą tam od lat i mają 100 wiadomości dziennie.
Walę teścia, koń nie zwalony, więc wjeżdżam na pewniaka jako bad boy.
Jeśli kogoś będzie to interesowało to potem zdam raport z wydarzenia.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 108
@lukiboss: Lekarz zalecił teścia jako terapię nieodwracalnej niewydolności jąder czy sam się tak kaleczysz?
Testosteron jest produkowany przez jądra, jeżeli przyjmujesz go z innego źródła, to jądra dostają sygnał, żeby ograniczyć produkcję, bo "jest go za dużo". I przestają pracować, po długiej kuracji teściem masz kompletny zanik produkcji testosteronu z jąder, więc trwałe kalectwo i konieczność przyjmowania testosteronu do końca życia. Warto dla tych 3cm w bicku?
pierw restauracja i coś do szamy, potem bar i próba podpicia pacjentki, potem próba przeniesienia akcji do mojego mieszkania. Jak się uda, że będzie u mnie no to pijemy dalej, jakiś film w tle, pierw delikatnie badam teren, kontakt fizyczny te sprawy. No i dalej to lecimy z tematem. Oczywiście to plan teoretyczny, bo jak pipa nie będzie chciała do mnie jechać no to atak będzie przełożony.


@lukiboss: a nie miało
  • 1
@RopuchYtong: można się albo odblokować, są do tego specjalne środki, albo walić teścia do końca życia czym znacząco poprawiamy komfort życia. Waląc teścia nie staniesz się Januszem z bebzonem.
@SpokojnyLudzik po pierwszym spotkaniu wiem już, czy coś z tego będzie. Czasami nie ma w ogóle chemii, a czasami czuję się jakbym kogoś znał od dawna.
o pierwsze, to idzie tak zapytać o liczbę partnerów seksualnych żeby nie było to źle odebrane.


@lukiboss: no wiadomo, zaczynasz o gadania o tym jak głupia jest telewizja i jak niszczy ludziom żyć, podajesz jako przykład "seks w wielkim mieście" i artykuł w którym twierdzą że oglądanie go zrujnowało milionom kobiet życie bo w to uwierzyły i skakały z kwiatka na kwiatek sądząc, że ten najlepszy będzie na nie czekać -