Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na randkę z wydziaraną karlicą (<160cm) p0lką 30 lat, czego się spodziewać? Jaki obstawiacie przebieg (prawdy i tak nie powie)?
Z wyglądu dałbym jej 7/10 także jest dobrze. Wcześniej brałem zawsze młodsze dupy, więc wchodzę na nieznane tereny.
W apce jest od niedawna, więc nie jest jeszcze skażona jak te dupy co siedzą tam od lat i mają 100 wiadomości dziennie.
Walę teścia, koń nie zwalony, więc wjeżdżam na pewniaka jako bad boy.
Jeśli kogoś będzie to interesowało to potem zdam raport z wydarzenia.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 108
  • Odpowiedz
@lukiboss: wołaj. Wróżę dwa scenariusze - albo krótka piłka, rucham się i nie trzeba ze mną chodzić, albo laska szuka potencjalnego księcia, męża i ojca dla dzieci (możliwe, że dla jakichś już spłodzonych). Powodzenia!
  • Odpowiedz
@lukiboss: jeśli chodzi o przebieg to szacuje, że 25 typów pluło jej do ryja, 15 bolcowalo z czego 7 zalewalo pochwe, 15 kutang miała w ryju, 5 połykala, 6 pisiorow w odbycie, 3 typów szczało na nią, wylizała 2 sraki. To ostrożne szacunki, ja bym się z nią nie lizał, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
  • 10
Panowie przepraszam, ale akcja przełożona, tak niestety jest z babami... Miała #!$%@? lekarza na 15, umówiliśmy się na 16, lekarz nie przychodził to przełożyła na 18. No i tera mi pisze, że dalej #!$%@? czeka. Nie wali w #!$%@? bo nawet fotę wysłała xd Także bojowa akcja przełożona na jutro 16.

Będzie raport z wydarzenia. Trzymajcie kciuki
@PANCZLONEK: @Damntrain @bacaa90 @Maxior99 @120_Dni_Sodomy @majkkali @teju06 @Kremufka2137 @drogba90 @Gandezz
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: pierw restauracja i coś do szamy, potem bar i próba podpicia pacjentki, potem próba przeniesienia akcji do mojego mieszkania. Jak się uda, że będzie u mnie no to pijemy dalej, jakiś film w tle, pierw delikatnie badam teren, kontakt fizyczny te sprawy. No i dalej to lecimy z tematem. Oczywiście to plan teoretyczny, bo jak pipa nie będzie chciała do mnie jechać no to atak będzie przełożony.
  • Odpowiedz
  • 2
@Damntrain: nie no ja nie ruchacz, szukam do związku, ale trzeba brać pod uwagę że mamy po 30 lat i nie będzie podchodów takich jak się robiło jak się miało lat 16.
@120_Dni_Sodomy pacjentka jest trochę nagrzana na mnie, a ja umiem mówić to co kobieta chce usłyszeć ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczymy
  • Odpowiedz