Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
skąd wziąc najlepiej NAC (N-acetylocysteina) do suplementacji? naczytałem się, że przywraca magię po rollowaniu na #mdma ale nie chciałbym kupić nietestowanego syfu z jakichś sfd dla sebowni albo innej firmy krzak, gdzie deklarowane dawki są zawyżane albo zanieczyszczone hooy wie czym
  • 9
  • Odpowiedz
@nuj-ip: Biorę rano 600mg i wieczorem 1200mg ale ja jestem na sterydach i nie wiem jak osoba z normalnym ciśnieniem by się po tym czuła bo NAC obniża ciśnienie podobno. Z tego co czytałem nie powinno się stosować NAC pod wpływem alkoholu ponieważ może zwiększać zły efekt alkoholu na wątrobę.
  • Odpowiedz
  • 0
@horrendous: w aptekach tylko internetowych koło mnie, ale chodzi mi o konkretnego producenta, bo ponoć w przypadku suplementów renoma producenta ma duże znaczenie i od #!$%@? firm można dostać #!$%@? suple.
  • Odpowiedz
  • 1
nie powinno się stosować NAC pod wpływem alkoholu ponieważ może zwiększać zły efekt alkoholu na wątrobę


@Kuweta35: ale jednak stosujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli po prostu te 600 + 1,2k czy przed piciem dodatkowa dawka?
  • Odpowiedz
@sopczak: Takie coś znalazlem, bo sam NAC to ma bardzo słabą przyswajalność.
N-Acetyl-L-Cysteine Ethyl Ester :Studies have shown that NACET has much higher bioavailability (around 60%) than NAC. NACET rapidly
  • Odpowiedz