Aktywne Wpisy
Zwierz33 +11
Mam konto na jednej apce randkowej i tak wpadłem na nowy profil po wiadomości jaką napisałem owej niewieście usunęła profil po przeczytaniu bo dałem jej chyba za bardzo do myślenia. Wkleiłbym screena ale już zniknęło po odczytaniu a jedynie został mi screen z jej opisem profilu. Do sedna sprawy jej opis:
Obecnie mieszkam i pracuję w Jeleniej Górze. Często bywam we Wrocławiu. Wolny czas spędzam aktywnie - góry, wypady za miasto. W
Warcomx +179
Dzięki RDF (radio direction finding) i jazda po całym mieście odnalazłem tego zakłócacza. Zakłócał nam transmisje na 2m od tygodnia.
Dziś policja aresztowała go za zakłócanie i nadawanie bez licencji.
No coś w życiu wrecie uzyskałem, nie tylko narkomania do wierzenia wrzucić, ale tez pirata :D
Tylko dosłownie pod jego domem trochę nie byłem pewny, bo igła ciągle przewracała się, ale zapukałem do tego domu i zaczął uciekać, stąd wiedziałem, że jestem dobrze :D
#krotkofalarstwo #ciekawostki
@Scybulko: to ten słynny zakłócacz? :D
On siedzi :P
@ZaQ_1: Pirat, jeden, i tylko zawsze jedną rozmowę zakłócał, że nie mogłem usłyszeć co mój kolega mówi, albo w drugą stronę, co ja mówię, po aresztowaniu go, znów możemy ładnie ze sobą rozmawiać.
@upodlator: tak, nadawanie na freq bez licencji jest nielegalne.
Takie zwykłe aresztowanie, nawet nie stawiał oporów.
Pewnie dostanie 2msc wierzenia, nic więcej.
@upodlator: Ale wyobraż sobie, chce pogadać z kolegą legalnie przez radio po ciężkiej pracy, a nagle ktoś bez licencji przesadza Ci na pasmie 2m.
Więc wsiadłem do auta z sprzętem i trakowałem go, fajnie że cały czas zakłócał, bo łatwo było go odnaleźć.
Ale to nie on pierwszy i nie ostatni, to smutne, że tak dużo ludzi nam zakłóca.
@astrodamus: Nie, Niemcy, a dokładnie miasto Neustadt an der Donau.
@aptitude: co to jest "2m"? Pytam jako osoba kompletnie niezwiązana z tematem
@j557: pasmo
@aptitude: udało się komuś w ten sposób porozmawiać z astronautami?
@Beefy_Malibu_Doctor: Czemu nie wolno? To chyba żart?
Nikt bez znaku nie może nadawać na licencjonowanych falach. Każdy z nas musi zdać test i dostać licencje!
Jak dostaniesz licencje, to dopiero zaczyna się zabawa, ja teraz bawię się z APRS, gdzie automatycznie podaje mój znak i moją wiadomość z PC to Radia, na razie tylko 16m, ale na 2m nie wolno wysyłać zaszyfrowanych wiadomości, tak
@aptitude: ludzie jak wy piszecie, jak Ty chcesz karierę krótkofalarską zrobić jak Ty zdania sklecić nie umiesz.