Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?ło xD

Facet pokazuje, że można na luzie znaleźć tanio mieszkanie, że można się targować i że można w przyjemny sposób zarobić pieniądze, zamiast pracować jak niewolnik przez 8 godzin 5 dni w tygodniu i wylał się na niego hejt xD

https://wykop.pl/wpis/75411225/kupilem-kolejne-mieszkanie-na-flipa-jak-nie-placic

Jedni zarabiają, inni wolą siedzieć i narzekać

#nieruchomosci #pieniadze #inwestowanie #takaprawda #flipmieszkania
Zapaczony - Co tu się #!$%@?ło xD 

Facet pokazuje, że można na luzie znaleźć tanio m...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-13 o 10.26.03

Pobierz
  • 31
właśnie bardzo podobne. To że mam potrzebę kupić mieszkanie nie znaczy że potrzebuję tego konkretnego. To flipper fałszywie buduje tę potrzebę na to konkretne mieszkanie. Podobnie jak kupuję auto, bo potrzebuję auta, ale nie konkretnego auta od handlarza, po wypadku, przepraszam kolizji, i skręconym przebiegu.


@NieBendePrasowac: brawo, właśnie odkryłeś na czym polega marketing i sprzedaż i że jak idziesz do Media Expert to miła, uśmiechnięta pani wcale nie chce ci sprzedać
@Zapaczony: a jednak inaczej oceniamy pracowników Media expert i sprzedawców garnków? Zapytam tak, czy kupowałeś auto? Czy miałeś do czynienia z komisiarzami? Czy czytałeś historie na mirko odnosnie handlarzy?

Jeśli masz podejście "jeżeli dali sobie wcisnąć kit to są sami sobie winni i mi nie szkoda debili" to prezentujemy inne wartości i chyba się nie dogadamy.
@NieBendePrasowac: każdy jest odpowiedzialny osobiście za zarządzanie swoim majątkiem i pieniędzmi, i tak samo jeżeli ktoś wysyła pieniądze nigeryjskiemu księciu, bo dostał od niego maila, bądź wydaje pieniądze na produkty mlm czy też jakieś crypto scamy, to nie jest mi go żal i jedynie współczuję naiwności i czystej głupoty.
w świecie, gdzie rządzą pieniądze nie ma słowa o jakiejkolwiek moralności.

(...) to nie jest mi go żal i jedynie współczuję naiwności i czystej głupoty.


@Zapaczony: ogółem całe te twoje wywody można skwitować poniższym filmem, bo w polemikę nawet nie ma większego sensu wchodzić. Jesteś po prostu antypatycznym zjebem bez empatii. Gdyby większość społeczeństwa miała taki mental jak Ty, to dalej byśmy siedzieli w jaskiniach.

Szkoda tylko, że tacy ludzie się
BennyLava - >w świecie, gdzie rządzą pieniądze nie ma słowa o jakiejkolwiek moralnośc...
@Kutafonix215: to jeszcze uj. Taki rodzaj filipa no zrozumiem, zrobi ktoś remont ( pomijam jakość) i sprzeda z zyskiem. Największy tak to flip na pierwotnym. Wpłaca 10 procent zadatku na dziurę w ziemi przy cenie np 12 za metr i wystawia za 13. Zero napracowanka, czysty hajs. Ten rodzaj patologi powinien byc zakazany.
@BennyLava: to żyj sobie w tej empatycznej baśni, gdzie w grę wchodzą pieniądze xD Gimby ogarnijcie się proszę, bo sobie nie poradzicie w dorosłym życiu.

No w końcu dżungla, niech każdy myśli tylko o sobie, a słabi i głupi niech giną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BennyLava: no ale oczywiście, że na pierwszym miejscu liczę się ja i moi bliscy! Rozumiem, że dokarmiłeś dziś dzieci w Afryce?
@Zapaczony Bardzo mi się podoba jak tworzysz chochoła i potem go bijesz ignorując to co mówi reszta Mirków. Nie chce psuć twojego wyobrażenia świata jako ponurego miejsca pełnego niesprawiedliwości i konieczności patrzenia na świat jak na równanie matematyczne ale tak się śmiesznie składa że żyjemy w społeczeństwie, gdzie większość ludzi jednak przejawia empatie i stara się grać fair. Ponadto jeśli #!$%@? komuś mieszkanie niespełniające prwnych warunków stawianych przez prawo to nie jest