Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dylemat widzę że w mojej poprzedniej firmie jest otwarte to samo stanowisko na którym ja pracowałem (ale seniora). Myślicie że spoko napisać do team leader o to czy warto aplikować i o stawki? Czy widziałby mnie w tej roli? Chciałbym wrócić bo czułem tam że to co robię ma sens i miałem jeden wielki projekt na kilka tygodni czy miesięcy. W obecnej pracy mam codziennie coś innego, drobne fixy, szybkie poc bez szansy na skupienie się nad tematem. Dwa w obecnej firmie czuje brak jakiekolwiek strategi co dalej i co chcemy robić. Trzecim powodem jest to że odszedłem z tego co lubiłem robić i w czym się uczyłem do rzeczy które są dla mnie nudne i nie do końca czuje się w nich ekspertem.

Odszedłem z pierwszej firmy bo dostałem lepsze pieniądze ale wydaje mi się że teraz mógłbym dostać jako senior podobne pieniądze jak w obecnej firmie.

Obawiam się dwóch rzeczy raz że napiszę a okaże się że pieniądze są o wiele mniejsze niż mam teraz. Dwa jak to w IT ciężko się będzie przebić przez innych kandydatów mimo że tam już pracowałem. Nie wiem co zrobić

#korposwiat #programista15k #pracait #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5