Wpis z mikrobloga

No i stało się. W końcu musiała nadejść ta chwila. W dniu dzisiejszym Skoda Fabia 1 generacji. 1.4 TDI 2006 rocznik. Idzie na złom. Silnik szlag jasny trafił. I cieknie olej z niej. Na 90% potrzebny będzie remont silnika aby nadal jeździła. Ale już się tego nie opłaca robić. Kupiłem za 1500 Złotych w Maju w tamtym roku. Włożyłem 2000 zrobiłem rozrząd oleje itp. Jeździła dzielnie. Idzie na złom dlatego że jest cała pordzewiała. Brak klimy. Przeglądu już nie przejdzie. A się kończy w maju. Narazie zostaje bez auta. Zbieram kasę. I na lato wlatuje furka. Na pewno zostaniecie poinformowani co to za fura będzie. Skoda dobre wozidło było. Ehh #przegryw #motoryzacja #skoda
Napalone_Okno - No i stało się. W końcu musiała nadejść ta chwila. W dniu dzisiejszym...

źródło: 8e74797514263c201bd31eac942ae7b4

Pobierz
  • 9
@Napalone_Okno: za 1500zł to był szrocik na dojeżdżenie. właśnie się skończył.
Teraz już wiesz że nie warto kupować samochodów w tak niskim budżecie, bo rok jazdy autem kosztował Cię 3500zł, nie licząc paliwa. To dużo. Nie potrzebnie rozrząd robiłeś. na złomie dostaniesz z 500-700zł. Możesz spróbować katalizator sprzedać osobno.
od 4500zł startuj plus odłożone na pakiet startowy.