Wpis z mikrobloga

szczerze o Polakach widać że wiele się nauczyła od Anii.Ale nie według Polek masz urojenia jak mówisz o tym że mają kisiel na widok obcych


@sakiro12: Nie żeby coś, ale generalnie ból dupska oto, że jakaś laska może woleć facetów z zagranicy jest co najmniej śmieszny na wykopie gdzie przez co mniej ostatnich kilka lat sobie robili dobrze do Ukrainek i Azjatek oraz dupiastych latynosek.
Nie wiem ale mam wrażenie, że te dwadzieścia parę lat temu, jak rozpoczynałem swoje życie seksualne to kobiety były normalniejsze.


@KaraBooska: To nie jest absolutnie tak, że ''kobiety/dziewczyny kiedyś były inne'' różnica jest taka, że dziś po prostu na pewne rzeczy jest przyzwolenie więc duża część z nich przestałe te grzeczne udawać. Ale nic dziwnego jeśli idziesz sobie w wakacje a tam taka 14-16 latka potrafi iść w spodniach nad którymi
kiedyś rodzice cię ostrzegali żeby się nie ruchać bez gumy a z murzynem to już na pewno bo wstyd na całą wieś. Teraz to powód do dumy. Dziewczyny przyjeżdżają ze wsi i chcą się pukać z czoko w czoko XD Potem się dziwi, że została z chorobą weneryczną i bombelkiem.


@KaraBooska: ostracyzm spoleczny dobra rzecz