Wpis z mikrobloga

Nie wiem ale mam wrażenie, że te dwadzieścia parę lat temu, jak rozpoczynałem swoje życie seksualne to kobiety były normalniejsze. Widać jak programowanie ciemnych mas wchodzi w drugą gęstość. Teraz internet mówi ci z kim masz się przespać a kiedyś rodzice cię ostrzegali żeby się nie ruchać bez gumy a z murzynem to już na pewno bo wstyd na całą wieś. Teraz to powód do dumy. Dziewczyny przyjeżdżają ze wsi i chcą
@KaraBooska: to nadal wstyd dać czekoladowemu księciu ale teraz wszedł program że masz się nie przejmować tym co myślą inni. Szkoda że w niektórych sytuacjach trzeba jednak mieć to na uwadze co inni myślą xD a nie wszystko robić jak się podoba a potem pretensje do innych że ktoś kogoś ocenia.
@CebulowyKrul: Teraz jest przesłanie "rób co chcesz" Granicę zostały zniesione i wiele osób zwyczajnie się pogubiło. Tracimy własną tożsamość, przyjmujemy wzorce jakiś bezstresowych ludzi z internetu. Nikt nie mówi, że im za to płacą. Jawnie lub mniej jawnie. Chodzi o to aby pozbyć się własnej tożsamości, aby upodlić wartości na których powinno nam zależeć. Wciskają ci, że ważny jest indywidualizm nieważne, że powielany. Największą wartością jest rodzina i ona spaja nas