Wpis z mikrobloga

@maniek74: Ale Rivian rzeczywiście sprzedaje te namioty? Bo jak oglądałem recenzję to kolesie mieli Riviana, ale dowiedzieli się, że kuchni i namiotu nie dostaną. Zobaczyli podobny namiot u jakiegoś innego producenta w ofercie kupili i okazało się, że to w sumie ten sam namiot tylko za pół ceny w porównaniu z tym od Riviana. Kuchni nadal nie ma.
@Yelonek: Tak, można zamówić namiot. Kuchnia była, ale pasowała tylko do tunelu w R1T i kosztowała 5000 dolarów. Szybko ją wycofali. To co jest montowane z tyłu R2, to najpewniej jej nowa odmiana, która będzie pasowała do większości modeli.
@Yelonek: Nie ma do R1T, ale jest do R1S. Ten do pickupa będzie odnowiony, Są zamienniki i to tańsze do trucka. To i tak jest Yakima. Parę tygodni temu widziałem R1S właśnie z namiotem na dachu.
Nie wrzucaj proszę gadających cymbałów z yt, bo ich aktorstwo i montaż są żałosne.
@DanielAquarius: Ale mają Riviana i mają kontakt z pierwszej ręki.
Nie robią też normalnie cyrków na kanale, a ta reakcja jest celowo przejaskrawiona. Mają alergie na marketingowe pitu pitu, nie tylko u Riviana. Wydymali ich na namiocie i kuchni, więc teraz są sceptycznie nastawieni. I słusznie.
@Yelonek: oni mówią o trucku, a nie o suvie. Ta kuchnia i tunel będą odnowione. Do suva można normalnie kupić namiot z ich strony oddzielnie lub zamówić razem z nowym samochodem przez konfigurator. Jakiś czas temu ten namiot był jako dostępny wkrótce, teraz ma cenę i można go wrzucić do koszyka i zrobić cały checkout.
Mam alergię na gadające łby z yt. Połowa czasu w tych filmikach to wydurnianie się i