Wpis z mikrobloga

@Simfecstio nikt się nie czepnie, ważne żeby można go upchac jak coś . Gdyby walizka była tych rozmiarów to by się czepneli. Jecialem kilka dnie temu z plecakiem o wymiarach 48-31-14
  • Odpowiedz
@RiczardH a dlaczego mieliby czepić się takiej walizki jak wymiary walizki podręcznej to 55 x 40 x 20

@Simfecstio nie ma problemu jako bagaż podręczny ten do schowka nad głową, ale za duży jako ten dodatkowy plecak pod siedzenie 40 x 20 x 25, ale też spokojnie przejdzie jeśli nie napakujesz na maksa
  • Odpowiedz
@johny-kowalski ja brałem ten plecak jako ten 40x25x25 miałem jeszcze torbę o większych rozmiarach niż plecak a nie miałem wykupionego tego większego bagażu , dziewczyna jedna z pl nie miała wykupionego tego większego bagażu i się cykala
  • Odpowiedz
@Simfecstio tak, ten priority z dwoma bagażami to wymiary jak podałem, a jak tylko ten "mini" podręczny to zależy na kogo trafisz, bo jak nie da się go wcisnąć do szablonu, a baba będzie miała okres, to będziesz płacił jak za zboże.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: mało wymiarowy, więc jak ktoś zechce się #!$%@?ć, to się #!$%@?. Ja używam Quechua NH Escape 500 23l - napchany prawie do końca wchodzi w sizer. Bardziej pod Ryanaira jest Quechua NH Arpenaz 500 20l, który pewnie można wypchać na maksa. Przy czym podobni sizer Ryanaira i Wizzaira jest taki sam, choć oficjalne wymiary Rynaira są mniejsze.

Wcześniej miałem fajny Victorinox Altmont Active Deluxe Duffel, ale był odrobinę za mały.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi z opini jakie czytałem to każdy chwali że do ryana też ten cabin zero wchodzi..jest l 5 cm wyższy w praktyce to niecałe 5 więc musiałby być ktoś bardzo męczący żeby się o to przyczepić.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: to co cenię sobie w takich plecakach (i czego oczekuję) to żeby można go było #!$%@?ć na maksa i żeby wchodził w siezer. Cabin Zero jest o tyle bez sensu, że trzeba go pakowac na 2/3. Co z tego, że jest wyższy 5cm, skoro dozwolona wysokość to 40 cm, czyli 11 cm mniej niż ten plecak ma. Tu więcej wcale nie znaczy lepiej.

No i nikt nie musi być bardzo
  • Odpowiedz
@Simfecstio: on realnie ma więcej (według wymiarów na stronie producenta) ale i tak jest w miarę okej i tylko trochę przekracza. Po prostu cabin zero najwyraźniej ma od #!$%@? rozmiarówek (a w rzeczywistości jeszcze inaczej to wychodzi). Do tej pory miałem kontakt z takimi, które były za duże.
  • Odpowiedz