Wpis z mikrobloga

Petr Pavel.
plujesz = plusujesz
Ten facet jest definicją sługi ukraińskiego. Własne państwo, życie, zdrowie i bezpieczeństwo obywateli jest dla niego sprawą drugorzędną, a być może nawet dziesięciorzędną. Dokłada patyki do ogniska i razem z innymi szaleńcami próbuje wykrzesać iskrę przez którą może nie zostać w CEE kamień na kamieniu. TFU
#ukraina #polityka #wojna #geopolityka #czechy
klawiszTartaru - Petr Pavel.
plujesz = plusujesz
Ten facet jest definicją sługi ukrai...

źródło: prezydent-czech-petr-pavel

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@klawiszTartaru: Czerwona linia została już dawno przekroczona przez UK - doniesienia o ich działaniach na początku wojny. Putin się zesra a nie jebnie atomówką.
  • Odpowiedz
@DROBNY_PIJACZEK @Atari_65XE @BayzedMan: @xKaminskipatryk @Saddam_Husajn @missioncritical Wyłączcie wykop, telewizję, Xa, YT i włączcie myślenie. Po kilku tygodniach wrócicie do tego wpisu i przynacie, że się myliliście i że miałem rację. Sami będziecie w szoku jak bardzo otumanieni byliście. Ja tak zrobiłem w czerwcu 2022 roku.
@JIDF w wojnie NATO vs Rus mam pewność, że spadną gdzieś w naszym rejonie pociski z głowicą jądrową (będzie to pewnie taktyczna broń atomowa). W wojnie
  • Odpowiedz
w wojnie NATO vs Rus mam pewność, że spadną gdzieś w naszym rejonie pociski z głowicą jądrową (będzie to pewnie taktyczna broń atomowa)


@klawiszTartaru: mówisz, że:
- przez cały okres trwania ZSRR nie zostało naruszone tabu atomowe, do momentu, w trakcie i po jego upadku, ale teraz będzie,
- Rosja użyje taktycznych nuków, czyli osiągnie ten sam efekt co przy większym konwencjonalnym bombardowaniu, ale za to w rozumieniu opinii publicznej użyje
  • Odpowiedz