Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miałem byłą która raz zabrała mnie na rodzinny wyjazd "pod namiot".
Gdy tam dotarliśmy okazało się że jest tam jej pierwszy chłopak z którym mieszkała nawet kilka lat. Ale nie to było najgorsze. Oprócz niego był też żonaty "przyjaciel rodziny" z którym go zdradzała kilka miesięcy. Oczywiście moja ex, największa koleżanka jego żony XDDD. To był chyba najgorszy weekend w moim życiu, ex jeszcze była na mnie obrażona że się nie bawiłem dobrze i że więcej mnie nie zabierze XDDD Tak, to ja byłem najgorszy bo przecież to przeszłość. Ciekawe czy żonka tego pana też by to kupiła, albo jej rodzice xd. Oczywiście zdziwienie skąd moja zazdrość, skoro on cały czas próbuje z nią flirtować, zresztą nim mi wyznała że miała z nim romans sama w te flirty wchodziła.
Z tego całego gówna co się odwaliło najbardziej bolało mnie to że miała takie śmieszne zdrobnienie, koleś i reszta rodziny cały czas tak za nią wołali, ale jak ja tak mówiłem to się obrażała.
Tak więc możecie kochać bez pamięci i zrobić dla niej wszystko, ale ona i tak woli być dziwką dla faceta z kryzysem wieku średniego
#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5