Wpis z mikrobloga

Godzinę temu w pewnym sensie zastraszyłem człowieka. Coraz gorzej mi się żyje z tym Rumunem. Pierwszy tydzień jakoś go znosiłem ale jak już pisałem #!$%@? ze mnie. Facet w nocy jest bardzo głośny, ma słuchawki ale rzadko je używa, na to wszystko ciągle kładzie telefon na stole i na głośno mówiącym gada z żoną. Na to wszystko na kamerze widać moje łóżko, dlatego przebieram się koło drzwi. Zostawia w lodówce jakieś surowe mięso z tego cieknie i strasznie #!$%@? w pokoju, w piątek nareszcie czyści lodówkę i gada do mnie żebym pomógł, oczywiście pomogłem Xd Wczoraj już mi zaczęły puszczać nerwy, facet wyszedł z domu bez kluczy, ja wracam z zakupów a ten pod drzwiami do mnie ryja drze, jeszcze rękami macha. Na spokojnie mu je otworzyłem wychodząc do parku żeby z nim nie siedzieć. Wróciłem z parku i mi się odmieniło, znowu gadał do tego telefonu to odpaliłem rapy na głośniku. Ten do mnie żebym ściszył, pokazałem mu żeby założył słuchawki i wyłączyłem głośnik. Dzisiaj znowu ta kamera i głośno mówiący. Włączyłem głośnik na fulla, ten do mnie z ryjem po rumuńsku. Ciśnienie mi bardzo podskoczyło, wstałem z tego łóżka, walnąłem się z całej siły w klate, rozłożyłem ręce krzycząc "#!$%@? chcesz się #!$%@?ć to chodź!". Facet #!$%@?ł z pokoju a mi się ręce strasznie trzęsły(dalej się trzęsą), Nie mam doświadczenia w takich akcjach. Nie wiedziałem że będę potrafił się w ten sposób zachować ( ͡ ͜ʖ ͡)
#emigracja #swstory #patologia
SaintWykopek - Godzinę temu w pewnym sensie zastraszyłem człowieka. Coraz gorzej mi s...

źródło: temp_file6177483717608024433

Pobierz
  • 69
  • 14
Współczuję, może poproś o kogoś innego żeby ci dali do pokoju?

Pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze i przeprosi.


@slec22 Nie potrzebujesz mi współczuć, wiedziałem, że wybieram się w trudne warunki. Co do zmiany pokoju, właściciel mieszkań w tej okolicy ma z moim szefem umowę tylko na tą jedną kamienice. Obok są mieszkania, w których spotkasz sporo Polaków, ale musiałbym zmienić agencję(nie żebym miał coś przeciwko). Już po
SaintWykopek - >Współczuję, może poproś o kogoś innego żeby ci dali do pokoju?
Pogłas...

źródło: temp_file290153478326871206

Pobierz
  • 3
Bardzo dobrze zrobiłeś. Polacy nie mają takiej maniery, żeby rozmawiać na głos i drzeć się przez telefon na głośników- robi to tylko margines. Dzikie narody robią to nagminnie i trzeba ich uświadamiać.


@djtartini1 Tak, oni są zajebiście głośni. Chociaż bungal z poprzedniej emigracji przebijał ich wszystkich, typ wył jak zwierzę do muzyki, jeszcze #!$%@? karaoke kupił Xd
@SaintWykopek: Przypomniało mi się jak gość #!$%@?ł mi żarcie z szafki za granicą, gość był tak jebnięty że jak srałeś to potrafił zapukać, po czym szarpał za klamkę, mówisz mu zajęte a ten po dosłownie 60 sekundach szarpie za klamke dalej bo on musi iść XD.

Ogólnie kwiat Polskiej emigracji w robotach przez agencje nie bez powodu ci ludzie są tam gdzie są, z 20-30% są normalni ludzie a 70% to
@SaintWykopek:
Kudre przejrzałem historie, uczysz się dalej tego niemca xd? Ja kiedyś w gimbazie chodziłem na dodatkowy ale jakoś nie podszedł i pamiętam podstawy. Jak ci by to nie przeszkadzało można uczyć się razem, mi nauka samemu zawsze ujowo szła.
  • 2
@slec22 Zauważyłem po sobie że kiedy ktoś mówi mi coś ważnego pamiętam to na dłużej niż gdybym sam o tym przeczytał. To zjawisko znane jest jako "efekt słuchania". Polega ono na tym, że informacje przyswajane podczas słuchania lub rozmowy zazwyczaj są lepiej zapamiętywane niż te przeczytane własnoręcznie. Może to wynikać z większego zaangażowania emocjonalnego i interakcji podczas rozmowy, co wpływa na głębsze zrozumienie i zapamiętywanie treści. Piszę o tym ponieważ kiedy obaj
  • 2
@matigala Wstyd wymieniać takie pojedyńcze przykłady tego co umiem, ale niech będzie że liczebniki chociaż od "600" się gubię, wszystko z dzień dobry i dowodzenia(xd), przynieś podaj i czego potrzebuje(gdyby szef miał przynieść). Nie jestem jeszcze na etapie swobodnej rozmowy.