Wpis z mikrobloga

Ogrywałem w serii do tej pory wszystkie trzy części z serii + fanowską "Lost Alphę" (raczej średnio mi przypadła do gustu). Na kompie mam wgranego "True Stalkera" oraz "Anomaly", i w sumie nie wiem, w które zagrać. Ten pierwszy mod to kolejna kampania singleplayer, "Anomaly" to jednak bardziej free roleplay. Która wg Was jest lepsza i w którą lepiej zagrać? Ewentualnie czy może inny mod jest wart więcej uwagi lub gra w podobnych klimatach?

#stalker #kciochpyta #grypc #moddb
Drill90 - Ogrywałem w serii do tej pory wszystkie trzy części z serii + fanowską "Los...

źródło: S.T.A.L.K.E.R.-logo1

Pobierz

Który S.T.A.L.K.E.R. lepszy do ogrania?

  • True Stalker 40.0% (8)
  • Anomaly 35.0% (7)
  • Inny mod/gra warte uwagi 25.0% (5)

Oddanych głosów: 20

  • 9
@Drill90: True Stalkera nie znam. Jak Ci brakuje Stalkera i nie chcesz ogrywać od nowa, to Anomaly trochę grałem jakiś rok temu, pokonało mnie ile tego wszystkiego tam jest napchane, trochę za blisko symulatora a za daleko od gry. Pograłem parę tygodni i nie mogłem znaleźć jakiejś tam skrzynki do ulepszania broni (jednej z trzech chyba), nie mogłem nic ulepszyć przez to, wg netu sporo ludzi miało taki problem. Questy raczej
@kacpervfr: mnie multum wrogów aż tak bardzo nie przeszkadzało, bardziej to, że quest się co chwila bugował, nie przechodził do następnej fazy misji i ostatecznie go nie skończyłem, tak jak zresztą całego SGMa bo się w pewnym momencie wykrzaczał przy zmianie lokacji xD
@Drill90: anomaly zwykły (nie gamma) + jak chce ci się 15 minut posiedzieć żeby wgrać mody to mod boomsticks and sharpsticks i shader based scopes (takie niby picture in picture lunety jak w tarkovie), główne questy są dobre, na pałę nie da rady przejść, musisz sobie uciułać hajsu pobocznymi albo zbieraniem artefaktów więc gra się bardzo przyjemnie bo w międzyczasie zwiedzasz miejscówki