Wpis z mikrobloga

@Wloczykij2: Na pewno nie jest to cos, co leci u nich na ripicie, ale sadze, ze kazdy szanujacy sie fan rapu powinien znac takie plyty/kawalki :D Jak bylem na 25 leciu WWO/ZIP to mimo wyzszej sredniej wieku, bylo sporo osob mlodych rowniez. Jednak Sokol tez poszedl w bardziej nowoczesne trendy i przyciaga mlodszych.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: fajnie ale już takich ubikacji w pociągach nie znajdziesz? Od tego roku wszystkie wagony i EZT mają obowiązek posiadać zakmnięty układ sanitarny.
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: Jak to wychodziło, to pierwsze gimby już były w liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polsce gimnazjum miało mniejszą rangę i – w latach 1999–2019 – kształciło młodzież w wieku 13–16 lat. Dopiero jego ukończenie dawało możliwość podjęcia nauki w liceum, technikum lub zasadniczej szkole zawodowej. Ostatnie roczniki klas w latach szkolnych 2017/2018 oraz 2018/2019 były nazywane „oddziałami gimnazjalnymi”.
  • Odpowiedz
przypadkowej piosenki rockowej we are the champions


@Czyjatoja: sprowadzenie do absurdu. Sporo Jednak we are the champions jest, tak jakby, bardziej znane. Poza tym, jakby ktoś wstawił jakiś tekst ze środka to w życiu bym nie skojarzył co to.

@XpedobearX @simon-simonski @January-zwiedza-szpary ludzie, nie zabijcie mnie czasem. Nie oceniam jakościowo samej muzyki. Wydaje mi się że było dużo bardziej znanych piosenek z gatunku. Znałem ten kawałek nawet dobrze, bo siostra słuchała
  • Odpowiedz