Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (22 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

KOŁCHOZ PEŁNĄ PARĄ (HUOPSKO!!!)
Jakby to @IntruderXXL napisał... JEST OGIEŃ!!! W zasadzie od wtorku #!$%@?łem 12h zmiany, a że sezon ogrodowy się zaczyna to #!$%@? miałem jak #!$%@?. Plusy są takie, że nie wiem jak, ale robię jakieś #!$%@? dobre wrażenie na szefach, przez co mam w zasadzie spokój w pracy i nikt mi na ręce nie patrzy xD. Ostatnio przyjechał cały tir ziemi uniwersalnej i jak poszedłem do magazyniera ogarniać, gdzie to pomieścić, to nikt pretensji nie miał, że przez jakieś 2h mnie nie było widać na sklepie xD. No fajnie jest, nadgodzin mi wpadnie w tym miesiącu, bo przepracuję ponad 210h napewno. Dzisiaj mam wolne ale mnóstwo roboty na dworze było, a od jutra do wtorku zapierdzielam bez przerwy znowu.

SPRAWA TOYOTY HUOPSKIEJ
Ehhh... moja miłość, mój jedyny dobytek wylądował dzisiaj na warsztacie. Prawdopodobnie 400-500zł pójdzie w #!$%@?, dodatkowo mechanik zabierze się za Toyotę dopiero po weekendzie. No nic, zastępczo zostaje mi golf rodziców. W niedzielę muszę zabrać razem ze sobą 3 osoby na szkolenie z środków ochrony roślin, trasa ok. 2h w jedną stronę, więc wtedy mazdą raczej pojadę.

OBFITY DZIEŃ = OBFITE JEDZENIE
Dzisiaj byłem w mieście powiatowym, następnie z autem na warsztacie, a na koniec rozbierałem stary płot na podwórku. #!$%@? mimo wolnego, a to oznacza uzupełnianie braków żywieniowych. Dzisiaj postawiłem na danie bezmięsne w stylu SZPARTAKUSA dla jego, czyli makrą z sosem tomatowym i serem. A na śniadanie #!$%@?łem jajecznicę i grzanki z naplette. Wieczorem #!$%@? jakieś tosty i na jutro chyba sobie do pracy zrobię jakiś ryż z warzywami.

Znacie w sumie jakieś przepisy na ryż.. na słodko? Tylko bez klasyka w stylu ryż z jabłkiem.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (22 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: 426262791_407672941852901_645695498776472077_n (1)

Pobierz
  • 8
@HuopWsiowy: no i gitara, u mnie jakoś podobnie, w robocie ok wypłata z nadgodzinami ok, trzeźwość długa i bronię się. Jesli dziś bym się napił to w robocie mnie nie będzie z tydzień= utrata roboty i wstyd, przepita cała kasa i szukaj nowej pracy error jak uj.
#!$%@?Ć ETANOL