Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W dyskusjach o korzyściach bycia w związku rzadko wspomina się o tzw. dowodzie społecznym, a przecież to naprawdę sensowny argument i kwestia, która wpływa pozytywnie na nasze życie.

Mając u boku piękną kobietą automatycznie jesteśmy inaczej odbierani przez ludzi. Cieszymy się większym podziwem, szacunkiem. Wspominam sobie czasami wyjścia na różne wydarzenia, imprezy, czy nawet wieczory spędzone w restauracji. Jakkolwiek głupio to zabrzmi, czułem się wtedy trochę tak, jakbym był jakimś celebrytą. Każda napotkana osoba jest wtedy dla ciebie miła, życzliwa. Status na zupełnie innym poziomie. Coś nieosiągalnego będąc singlem.

Życzę każdemu tutaj, żeby mógł chociaż raz tego doświadczyć.

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: większość z tego domniemanego statusu siedzi w twojej głowie

znajduje zabawnym że teraz coraz więcej chłopców wpada w takie koleiny. Gdzieś do drugiej wojny światowej były to schematy myślowe typowe raczej dla kobiet "im lepszy mąż tym jestem więcej warta".
równouprawnienie pod strzechy trafia najwyraźniej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Znowu jakieś idealizowanie związków xD. Bycie w związku coś tam daje, ale niekoniecznie powiedziałbym, że dostajesz "podziw" od obcych ludzi xDD. Niebędąc w związku też można uzyskać od ludzi szacunek - wystarczy być rzetelnym, uczciwym gościem, którego słowo ma znaczenie.
  • Odpowiedz
znajduje zabawnym że teraz coraz więcej chłopców wpada w takie koleiny


@thorgoth: bo wtedy była taka kultura, że baba bez chłopa nic nie znaczy i duży niedobór mężczyzn
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ten argument nie jest sensowny. raz że czasy się zmieniają i singielstwo staje się coraz bardziej normalne. dwa że pierwszą myślą gdy patrzysz na zwiazek brzydala z modelką nie jest "wow, ale ten gościu musi być super że ma taką laskę" tylko "podejrzane, pewnie golddiggerka albo ma niedługo im się sypnie".

ostatecznie te pozytywne skutki dowodu społecznego nie są wartę tego aby w ogóle brać je pod uwagę.

a co
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na następnej imprezie zapytaj czy ktoś cie podziwia xD Piękna kobieta czy przystojny męzczyzna w związku czy nie, dostają dokładnie taki sam "podziw" i zainteresowanie, o którym tutaj mówisz. Ładni ludzie mają po prostu trochę łatwiej i nie narzekają na brak zainteresowania, ludzie do nich po prostu lgną, taka nasza natura, nie ma to nic wspolnego z podziwem czy z tym kto ma jakiego partnera.
  • Odpowiedz
Mając u boku piękną kobietą


@mirko_anonim: spróbuj kiedyś mądrą.

czułem się wtedy trochę tak, jakbym był jakimś celebrytą


Boostujesz sobie ego powierzchownością laski z którą jesteś. Kiedyś też to miałem... myślę że to niezdrowe podejście do siebie, dziewczyny i relacji.

Coś nieosiągalnego będąc singlem.


a no właśnie. Jak przestaniesz sobie boostować ego towarzystwem, zrozumiesz jak dobrze czuć się także jako singiel.
  • Odpowiedz
@whitepill_enjoyer: To akurat #!$%@?. Podświadomie ludzie czują się lepiej, pewni siebie mając kogoś u swojego boku. Poza tym nie bez przyczyny obrączka jest największym magnesem na kobiety ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no nie wiem. Kto ma większy dowód społeczny, popularny gość któremu laski pchają się do łóżka a on woli korzystać zamiast inwestować w jedną relacje czy gościu któremu się w końcu przyfarciło i jest beciakiem jakiejś laski?
  • Odpowiedz
To akurat #!$%@?. Podświadomie ludzie czują się lepiej, pewni siebie mając kogoś u swojego boku. Poza tym nie bez przyczyny obrączka jest największym magnesem na kobiety ;)


@Mathas: Nie powiedziałem, że bycie w związku ani trochę w tej kwestii nie pomaga, ale jeśli uzależniasz swoją pewność siebie jedynie od tego czy masz piękną kobietę u swojego boku, to warto popracować nad sobą ;)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @neverwalkalone Zresztą, społeczeństwo nie patrzy na związki przez pryzmat tego, czy ktoś jest beciakiem, czy nie. Widzą gościa, który jest mniej atrakcyjny od swojej partnerki i myślą, że jest kozakiem, skoro udało mu się wyrwać taką laskę. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdy rynek matrymonialny stanął na głowie i kobiety mają tak ogromny wybór.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tylko kto tak to widzi? Bo ja dziś np widziałem mnóstwo beciakow z różami na dzień kobiet, a za dwa dni na dzień mężczyzny Ci goście nawet nie dostaną figi z makiem. A ja w tym czasie mam to gdzieś, jak chce seksu to go znajdę, nie muszę się płaszczyć, nie muszę inwestować zasobów żeby go dostać tak jak Ci goście (oczywiście poza małymi wyjątkami, gdzie to facet prowadzi w
  • Odpowiedz
Ja uważam, że można być szczęśliwym będąc singlem. Ale nie zgodzisz się z główną tezą, że piękna kobieta podnosi status mężczyzny w oczach społeczeństwa?


@mirko_anonim: o ile zdanie społeczeństwa jest dla ciebie ważne. Bo ocena społeczeństwa to powierzchowne i niewiele warte zdanie. Możesz się przejmować zdaniem ogółu, albo mieć na nie wywalone. Twoja samoocena może być odizolowana od opinii społecznej. To ma ten plus, że poza pozytywami, chwilami kiedy czujesz się
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.