Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@inrzynier chyba za stary jestem żeby zwracać uwagę na takie detale, z resztą za mało czasu na gry żeby inwestować w świecące klawiatury RGB itp ( ͡º ͜ʖ͡º)
Taka dali do pracy to nie wybrzydzam, a wiadomo ze darmo to i ocet słodki.
Ale rozglądam się właśnie za jakąś promka na myszkę i klawiaturę.
  • Odpowiedz
  • 1
masz konto na cd-action, czy kupiłeś jako "gość"? Ja kupiłem jako "gość" i do dziś nie mam żadnej informacji o wysyłce... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Thor1990: Kupowałem to z konta allegro w oficjalnym sklepie cd-action. Dlatego się zdziwiłem, bo wysyłka miała być koniec marca początek kwietnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@sajmonm Coś ciekawego czy raczej "tajemnica o której wszyscy wiedzą"? Coś o speedrunach jest (bo z tym są związane jakieś tam ciekawostki)?
  • Odpowiedz
chyba za stary jestem żeby zwracać uwagę na takie detale, z resztą za mało czasu na gry żeby inwestować w świecące klawiatury RGB itp ( ͡º ͜ʖ͡º)


@sajmonm: ale ja też jestem stary, a zmiana klawiatury na porządną mechaniczną (wyłączyłem podświetlenie, da się, poważnie) to był przełom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@inrzynier tym bardziej że to moje narzędzie pracy, także fakt trochę dziaduje... Polecasz coś konkretnego? Myślałem o mechanicznym logitechu (zapomniałem teraz nazwy konkretnego modelu).
  • Odpowiedz
@Thor1990: mam ten sam problem, zamówienie jako gość i zero informacji... nawet nie da się śledzić zamówienia, jakiś żart z ich strony, że muszę mieć konto żeby zamówienie śledzić
  • Odpowiedz
  • 0
Coś ciekawego czy raczej "tajemnica o której wszyscy wiedzą"? Coś o speedrunach jest (bo z tym są związane jakieś tam ciekawostki)?


@kRpt: Jestem w trakcie czytania, i dość powoli dozuję sobie lekturę żeby przyjemność trwała dłużej także ciężko mi się wypowiedzieć póki co. Trochę kosmologii i mitologii świata Gothica, trochę wywiadów z twórcami, dość duży artykuł o remaku ale bez konkretnej daty premiery. Ciężko mi powiedzieć co jest nowe, a co
  • Odpowiedz