Wpis z mikrobloga

To jest normalne?


@patryqo: nawet gdyby było normalne, to powinno obowiązywać wszystkich, włącznie z osobami które mają na ten dzień ustawiony urlop, w końcu nie ich wina, że ustalili taki dzień jako wolny bez wyprzedzenia
@patryqo chore. Tam gdzie pracuje też są dziwne zwyczaje, że w dzień kobiet mogą wyjść wcześniej. Czyli np 2h. Oczywiście nie wszystkie bo są stanowiska gdzie muszą czekać na zmianę (produkcja). W wigilię jest podobnie. Z jednej strony chcą równouprawnienia z drugiej:jestem "kobietom" wychodzę wcześniej bo mi się należy w "święto".
@patryqo: No ale co? Dzień bez kobiet w pracy? To sobie faceci odpoczną, pożartują. też będą mieć udany czas. I co więcej nie będą musieli składać się na prezenty od siebie tego dnia dla kobiet. A na dodatek w dniu chłopaka nie przyjdą grupowo do pracy, na złość szefostwu. Ja bym tak to rozegrał skoro ten dzień ma być dniem płatnym.
@patryqo dyskryminacja na 10 kilometrów, zgłosicie do pip i do sądu chyba że u ciebie w firmie nie ma chłopów że się na coś takiego godzą, ależ januszexy mają pomysły