Wpis z mikrobloga

#przegryw koliedzy wczoraj pisałem że uderze do julki z pracy i zapytam czy ze mną wyjdzie gdzieś sobie. Podszedłem do takiej jednej co wydaje się huopu sympatyczna. Zrobiłem tak jak napisał @K-S- i chciałem zaprosić na pizze.
Pytam, "co robisz w piatek po kołchozie, może pójdziemy na pizze i jakieś alko" a ona "ok, tylko nie w piątek tylko w sobote ma czas" i umówiony huop jest na sobote popołudniu. Coś za łatwo było chociaż stresu się najadł huop.
Jedynie się boje że nie skumała że chce coś więcej niż kołchoznicza pizza ehh bo coś za łatwo poszło.

Wołam osoby które chciały wiedzieć lub dopytywały:
@e34m5 @wykoppltakastronazobrazkami @piotrsnow

#wychodzimyzprzegrywu
  • 96
@DFWAFDS Skończ #!$%@? sobie do głowy to myślenie że nie zrozumiała o co Ci chodzi. Kuuuurwa typie. Nic sie jeszcze nie stało, a ty zaraz będziesz się zastanawiał gdzie ty się jej oswiadczysz. Idziecie na kumpelska pizzę. I to na ten moment wystarczy. Jak będzie chemia z jej i twojej strony to wszystko samo zacznie iść w dobrą stronę. Jeżeli nie to pozostanie to kumpelskie wyjście. Skończ dopowiadac sobie rzeczy które nie
@DFWAFDS jesteś szef nad szefy, jak nie będzie chciała nic więcej to utrzymuj koleżeńska relacje, używaj jej jako worka do ćwiczeń? Zobaczysz że za parę miesięcy będziesz podbijać w klubie w sobotę do dziewczyn bez najmniejszych oporów
Jedynie się boje że nie skumała że chce coś więcej niż kołchoznicza pizza ehh bo coś za łatwo poszło.


@DFWAFDS: Nie no chłopie nie wybiegaj za bardzo do przodu. Albo będzie spoko i wyjdziecie drugi, trzeci raz albo nie. Nie ma co tego komplikować
@DFWAFDS: Wszystkie baby w których sie kochałem kiedyś dzisiaj są wolne, nawet mamy jakiś kontakt, można wyjść a mi sie nie chce i generalnie wszystko już mi lotto. Więc działaj puki ci sie jeszcze chce.
@DFWAFDS: OK OSKI

a tak serio - nie spinaj się na tym spotkaniu, nie myśl o ruchaniu, gadaj jak z normalnym człowiekiem, możesz sobie przygotować wcześniej kilka awaryjnych tematów. W razie niezręcznej ciszy możesz też nawiązywać do rzeczy, które dzieją się dookoła (może jakaś muzyka akurat leci, może obraz przypomina Ci jakąś ciekawostkę dotyczącą podobnego obrazu, itp.)