Wpis z mikrobloga

Czesc mireczki, jako eksperci w tych sprawach na pewno mi podpowiecie. Otóz poznalem ostatnio #rozowypasek na #tinder no i ogólnie pisalismy kilka dni, spotkalismy sie, bylo bardzo spoko, nie bylo niezrecznej ciszy, caly czas przybywalo nam tematów do rozmów, i ogólnie wydaje mi sie ze wszystko powinno isc w dobrym kierunku. Nie jest to zaden typ Karyny ani nic w tym rodzaju, normalna zwyczajna laska. Tymczasem ona - tak mi sie wydaje - albo unika kontaktu ze mna, albo próbuje mnie - jak to baby - "brac na dystans" czy cos w tym rodzaju. Bardzo ciezko przychodzi jej odpisywanie na wiadomosci. Standardem jest odpisywanie po kilku, kilkunastu godzinach, nieraz nie odpisuje nic przez caly dzien, i tylko póznym wieczorem wysle mi kilka wiadomosci ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odnosze wrazenie ze nie jest za bardzo zainteresowana mna, albo moze i troche jest, ale trzyma mnie w rezerwie, gdyby nie wyszlo jej z chadem. Jak myslicie?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #przegryw
  • 32
Standardem jest odpisywanie po kilku, kilkunastu godzinach, nieraz nie odpisuje nic przez caly dzien, i tylko póznym wieczorem wysle mi kilka wiadomosci ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pistolet: ojoj, tak dziewczyna, która jest Tobą zainteresowana, raczej się nie zachowuje
albo tak jak napisałeś, trafił się chad, albo po prostu nie spodobałeś jej się na spotkaniu ale głupio jej napisać wprost, bo Cię lubi i jesteś sympatycznym gościem
sam
  • 0
@mascarponie: Ehh i traf tu za babami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z drugiej strony bardzo chetnie zgodzila sie na nastepne spotkanie, i dzisiaj nawet napisala do mnie pierwsza (°°
  • 0
@mascarponie: No wlasnie niby pracuje i to duzo ( ͡º ͜ʖ͡º) Z drugiej strony moze tez byc niesmiala i po prostu moze boi sie napisac czegos nie tak, moze analizuje kazda wiadomosc 5 razy przed wyslaniem ( ͡º ͜ʖ͡º) Raczej watpie, ale prawdopodobienstwo jest niezerowe.
@pistolet: powiem tak, teraz to za mało, że na waszym spotkaniu nie było niezrecznej ciszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony bardzo chetnie zgodzila sie na nastepne spotkanie, i dzisiaj nawet napisala do mnie pierwsza


@pistolet: a kiedy to spotkanie ma byc? jutro w restauracji ? gdzie byliscie na pierwszym?
Ludzie mają obecnie telefony przyspawane do dłoni, jeśli przez cały dzień nie jest w stanie poświecić 20 sekund na odpisanie to znaczy że po prostu nie chce tego robić


@Mck_98: +1 a przed pierwszym spotkaniem ile najdluzej nie odpisywała ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pistolet: Nie stresuj się i nie rozmyślaj o tym ciągle. Jeśli była chętna na drugie spotkanie i pisała pierwsza to coś można z tego ugrać. Ale wbij se do głowy, że jeśli zaczniesz do niej wypisywać ciągle i odpisywać po minucie to laska może stracić zainteresowanie xd. Wiem, że to głupie ale tak jest. Wgl najlepiej to nie pisz z nią za dużo. Po prostu umów się konkretnie na następną randkę