Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema szybkie pytanie związkowe:
Mam 23 lata jestem w związku od 9 miesięcy, przez pracę i studia moimi głównymi znajomymi są kobiety. Czy w związku można mieć przyjaciółki/znajome czy nie? Moja różowa twierdzi, że nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko męska i każda taka prędzej czy później sprawi, że będzie coś więcej. Dodatkowo zakazuje mi poniekąd spotykać się samemu z moimi znajomymi (dziewczynami) ze studiów mówiąc, że jest to obrzydliwe i, że jak już to powinienem też ją brać. Mam czasem ochotę spotkać się z kimś bez mojej partnerki ale ona bardzo chce poznawać wszystkich moich znajomych. Co o tym myślicie? #zwiazek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: Nie radzi sobie z zazdrością i w dodatku jest zaborcza. Powinna zacząć pracować nad sobą, tak naprawdę to tylko wierzchołek góry lodowej lodowej, jej poroblemów emocjonalnych. Ma niskie poczucie własnej wartości, dlatego boi się że jak będziesz otaczać się kobietami, jakaś Ci się spodoba i ją zostawiasz. Oczywiście zazdrość jest bardzo toksyczna i nie można jej tolerować. Przerbiałam związki z takimi osobami i nigdy nie udało mi się wygrać z