Wpis z mikrobloga

@km00787: czas upływa, technologia idzie do przodu a telefon tak samo #!$%@?. wolne ładowanie, brak bezprzewodowego ładowania zwrotnego, wyświetlacz 60hz, USB 2.0, pamięć podstawowa 128gb.. to było zacofanie 3 lata temu, lipa 2 lata temu, skandal rok temu i śmiech w tym roku
@Iskaryota: 4800 to chyba za pro xD
@km00787: jeez, przeczytałem omyłkowo iphone 15 pro, mój błąd

@km00787: czas upływa, technologia idzie do przodu a telefon tak samo #!$%@?. wolne ładowanie, brak bezprzewodowego ładowania zwrotnego, wyświetlacz 60hz, USB 2.0, pamięć podstawowa 128gb.. to było zacofanie 3 lata temu, lipa 2 lata temu, skandal rok temu i śmiech w tym roku


@frutson: jako półroczny użytkownik IP15 bez pro powiem ci, że z tym ładowaniem to tragedii nie ma,
  • 0
ako półroczny użytkownik IP15 bez pro powiem ci, że z tym ładowaniem to tragedii nie ma, bo bateria ma śmieszna pojemność nieco ponad 3000 mAh.


@Iskaryota: Z ciekawości ile masz z reguły czasu przed ekranem i jakie zużycie baterii na dzień? Mi zazwyczaj 35-40% dziennie schodzi i 2,5-3h włączonego ekranu. Po przesiadce z 13 mini to mam miło, bo telefon ładuje co drugi dzień, a i tak nie do pełna. No